Prawda jest taka, że jeśli istnieje opcja bardziej ekonomicznego kupowania poszczególnych produktów, to po co ktoś ma przepłacać? Co pomaga nam w wychwytywaniu atrakcyjnych promocji, jakie są ustalane w niedalekim czasie? Na pewno do tych tajnych sposobów zalicza się rozmaite czasopisma promocyjne. W rzeczy samej każdy sklep wydaje własne gazetki, przez co potrafimy doszukać się na co będą promocje w danym markecie.

hipermarket Carrefour

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Na przykład przeglądając Tesco gazetki promocyjne, zauważamy nie tylko bardzo zdyskontowane ceny na poszczególne produkty. Ale zwykle w tej sieci istnieją również konkretne akcje, takie jak zakupy kilku produktów w cenie pojedynczej sztuki. Zatem im więcej nabywamy tym mniej za to możemy zapłacić. Opłaca się przypomnieć także o specjalnych obniżkach które dotykają konsumentów, którzy są lojalni wobec konkretnej sieciówki. Często za kolejne zakupy w poszczególnym sklepie mamy szansę otrzymać kolejne punkty za program lojalnościowy.

towar w markecie

Autor: shrinkin’violet
Źródło: http://www.flickr.com

Po zmagazynowaniu odpowiedniej ilości punktów możemy oczekiwać na jeszcze więcej zniżek lub istnieje szansa oddania ich za ciekawe nagrody. Taką samą metodę wykorzystuje się w praktycznie każdych marketach funkcjonujących w Polsce. W związku z tym, kiedy tylko otworzymy sobie Carrefour gazetki promocyjne, to bardzo szybko przekonamy się o tym, że za zakupy właśnie w tym markecie możemy otrzymać bon na kolejne sprawunki. W ten sposób my próbujemy interesującej promocji, zaś market zdobywa kolejnego klienta.

Niektóre osoby kupują rzeczy z gazetek z obniżkami, które nie za bardzo są im w chwili obecnej potrzebne. Mimo to jest coś w tym, iż klienci bardzo lubią promocje i wiedzieć, że nareszcie zapłacili za ten sam artykuł zdecydowanie mniej niż zwykle.

Ta solidna oferta (http://miejscakonferencyjne.pl/sale-konferencyjne/szczecin.html), którą przygotowaliśmy dla sympatyków omawianej kwestii, ma pokrewne dane na to intrygujące zagadnienie – sprawdź tu.

Dobrze jest w tej kwestii utrzymać trzeźwość umysłu, żeby nie dać się wmanewrować w pułapkę nieracjonalnych sprawunków. Ponieważ wtedy może wyjść, że zamiast zachować oszczędności upłynnimy dużo więcej pieniędzy niż mieliśmy w planach.

Chociaż sytuacja ekonomiczna w Polsce nieustannie idzie teoretycznie na lepsze, bardzo dużo osób korzysta z rozmaitych obniżek
Tagi: