Kupno pojazdu nie przedstawia obecnie specjalnego problemu. Niestety jego stan techniczny to całkowicie odmienna kwestia. Z tego też powodu o wiele korzystniejszym rozwiązaniem byłby zakup nowego lub chociażby np. dwuletniego pojazdu.

Te jednak kosztują już znacznie więcej niż kilka albo kilkanaście tys. złotych. Wielokrotnie więc korzystamy z pomocy kredytu bankowego. Dla przykładu warty zainteresowania jest kredyt samochodowy BGŻ BNP Paribas, jaki wyróżnia się tym, że proponuje raty o stałej wysokości przez cały czas kredytowania, jakiego długość jest uzależniona od rezultatów wykonanej przez instytucję bankową oceny możliwości finansowej odbiorcy (maksymalnie dziesięć lat). Tego typu kredyt jest udzielany tak na pojazdy nowe, oraz używane. Kwota kredytu mogłaby wynieść aż 500 000 złotych. Inny ważny dla klienta i samego banku czynnik to oprocentowanie kredytu.

Kiedy stwierdzisz, że dobrze byłoby przeanalizować inny aspekt tej sprawy, kliknij tu oraz przeczytaj dodatkowo więcej szczegółów na stronie (https://www.secretclient.com/badania-marketingowe/opracowanie-standardow-obslugi-klienta/).

Równa się ono 4,49% (RRSO 11,00%). Należałoby wspomnieć, że tego typu kredyt nie musi być przeznaczony wyłącznie na auta, ale na pojazdy w szerokim tego słowa zrozumieniu. Kredytowane mogłyby zostać więc także samochody ciężarowe, motocykle czy jachty.

berlin

Źródło: www.orlicatravel.pl
Tak duża paleta przedmiotów, jakie mogą być kupione przy użyciu tego typu kredytu żąda znacznej dostępności punktów jego sprzedaży. Tego typu kredyt samochodowy BGŻ BNP Paribas jest więc proponowany we wszystkich oddziałach banku, w wielu komisach oraz w salonach samochodowych.

Kredyt ten jest proponowany osobom, jakie posiadają pełną zdolność do tak zwanych czynności prawnych oraz uzyskują stały zarobek z tytułu umowy o pracę, emerytury czy działalności gospodarczej. Warto dodać, że o wspomniany kredyt można by zacząć się starać także przez internet.
Jak można by stosunkowo szybko kupić sobie przykładowo limuzynę?
Tagi: