Niejeden Polak wysyłał w życiu chociaż jedną przesyłkę. Mógł być to upominek na urodziny bratanka, który mieszka w innym mieście lub coś zupełnie innego.
Przeciętny Kowalski, jeśli nie ma spółki, to zwykle znacznie częściej dostaje paczki, aniżeli je wysyła.

Kupno

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Wynika to z tego, że dziś mnóstwo rzeczy kupujemy przez internet – książki, jeżeli lubimy czytać, ale także nawet meble, kiedy urządzamy mieszkanie. Zwykle nie musimy wychodzić z mieszkania, aby coś kupić. A co zrobić, jeśli prowadzimy biznes i codziennie musimy wysyłać od kilku do kilkunastu paczek w przeróżne strony kontynentu.

Zaintrygował Cię nasz wpis? Jeżeli tak, to fantastycznie – dalsze wątki (https://www.arapneumatik.pl/k-268-szybkozlaczki-rectus-serii-26ka-dn-7-2-super-promocja) odkryjesz w kolejnym niezwykle interesującym artykule.

Trzeba znaleźć wówczas solidną oraz niedrogą firmę kurierską, z którą nawiążemy współpracę. Zawarcie umowy sprawia, że stajemy się klientami VIP oraz korzystamy wtedy już z o wiele niższych cen aniżeli zwykły klient. Zazwyczaj wysyłamy paczki, które gabarytowo można określić jako wymiarowe pudełko. Niekiedy jednak bywają przesyłki (przesyłka na palecie) dłużycowe, których długość sięgać może nawet do 6 metrów. Jeżeli mamy takie paczki, to należy wcześniej zapytać firmę kurierską czy w ogóle obsługuje takie niewymiarowe zlecenia. Jeśli nie, to należy w ogóle zastanowić się czy warto nawiązywać z nimi współpracę.

Już w chwili poszukiwania solidnej spółki musimy wziąć pod uwagę to, jakie paczki przyjdzie nam niekiedy nadawać.
Pamiętajmy, by rozpoczynać współpracę wyłącznie z taką firmą kurierską, która będzie spełniać wszelkie nasze wytyczne.
W czasach sporego natężenia handlu na naszym kontynencie niewiarygodnie ważna wydaje się być rola kurierów
Tagi: