Taśma polipropylenowa jest dostępna w wielu wersjach wielkości i trwałości dzięki czemu jej wykorzystanie jest bardzo wszechstronne.
Taśma pp stanowi tańszą możliwość dla taśmy ze stali i poliestrowej.

Jest ogólnie używana do owijania artykułów przy przeznaczeniu zarówno narzędzi manualnych, wiązarek półautomatycznych jaki i w całości automatycznych maszyn do złączania. Opaski poliestrowe kompozytowe to tworzywo i klej poliuretanowy o strukturze włóknistej cechujące się niezwykle znaczącą trwałością na zerwanie, przy czym jest niezwykle uniwersalne i wydajne. Sprawdza się nie tylko przy komponowaniu paczek, ale także jako zabezpieczenie rozmaitego typu pakunków, przesyłek, bądź zapakowań.

Spinające, twarde opaski (kliknij aby zobaczyć więcej) poliestrowe są świetną opcją dla taśm stalowych. Doskonale nadają się do spojenia ładunków zmieniających swą kubaturę. Wspaniale spisują się podczas zawijania produktów magazynowanych na zewnątrz, są odporne na duże temperatury, także na promienie UV. W przeciwieństwie do opasek stalowych nie psują krawędzi owijanego produktu, nie poddają się korozji, nie pozostawiają Rdzawych plam i są nadzwyczaj oszczędne w użyciu.
bus na trasie

Autor: Jocelyn Kinghorn
Źródło: http://www.flickr.com
Odpowiednia odporność, również uniwersalność użyć spowodowały że są najpopularniejszymi taśmami z tworzywa sztucznego na rynku, odnajdując zastosowanie w każdej gałęzi przemysłu.

Ze względu na obszerną ofertę asortymentową różnej grubości i kolorystyce, opaski owego typu mogą być zastosowane do zabezpieczania towarów od kilkudziesięciu do kilkuset kilogramów.
Taśmy polipropylenowe cechują się małym kosztem jednostkowego spięcia, dużą wydajnością, oraz prostotą użycia.
Taśma polipropylenowa w wielu wariantach wielkości i wytrzymałości
Tagi: