Współcześnie skuteczne dotarcie do nowych klientów nabiera bardzo istotnego znaczenia. Czasy gdy konsumenci trzymali się pojedynczej placówki dawno minęły – w zinformatyzowanej rzeczywistości odszukanie lepszej oferty jest bardzo łatwe.

gotówka

Autor: Benjamin Linh VU
Źródło: http://www.flickr.com
sprzęty

Autor: Benjamin Linh VU
Źródło: http://www.flickr.com
Dlatego sklepy muszą inwestować w rozwiązania, które będą zdolne szybko trafić z danym przekazem do sporej rzeszy odbiorców bez potrzeby wykładania sporych pieniędzy na reklamę.
Coraz powszechniej używanym rozwiązaniem są telebimy.

Masz masę wolnego czasu i masz ochotę pogłębić wiedzę z powyższego tematu? W takim razie naciśnij hiperłącze do źródła (https://polskatimes.pl/oddluzanie-korzyscia-dla-klienta-i-rynku-finansowego/ar/c3-15570503) i tam ciesz się drobiazgowymi informacjami.

Ich skuteczność można bez problemu dostrzec praktycznie w każdym dużym mieście. Telebim Białystok dla przykładu używa zarówno do promocji wydarzeń w obrębie miasta jak i do informowania konsumentów o najnowszych promocjach w różnych sklepach oraz placówkach usługowych. Telebim Białystok umiejscowiony jest w pobliżu ruchliwych arterii miejskich – dzięki czemu efektywność przedstawianej na nim promocji jest większa.

Innym doskonałym przykładem jest telebim Konin – który pełni funkcję zarówno promocyjną jak i informacyjną.http://www.eena.pl/ eena.plTelebimy w ciągu ostatnich lat bardzo się spopularyzowały. Promocja na dużym ekranie jest nie tylko skuteczniejsza co po prostu tańsza. Telebim Konin z swym przekazem trafia każdego dnia do setek możliwych konsumentów. Jeśli firma chciałoby przeprowadzić reklamę do tej samej ilości osób za pomocą tradycyjnych środków to wydatki byłyby o wiele większe. Promocja na telebimie to doskonały sposób do uzupełnienia dowolnej kampanii.

Bycia zauważanym każdego dnia na tle konkurentów znacznie zwiększa szansę, że to właśnie naszą firmę wybierze mijający telebim konsument. Promocja tego sortu to inwestycja, jaka zwraca się z każdym dniem.
Reklama usług za pośrednictwem telebimu coraz powszechniejsza w przestrzeniach miejskich
Tagi: