Czy przejeżdżając poprzez Radom, zauważyłeś telebim, wjeżdżając na uliczkę Maratońską? Czy przykuł Twoja uwagę i teraz zastanawiasz się, jaki posiada „przebieg” informacji – czyli jak dużo person go ogląda oraz jak mocno umie zwrócić czyjąś spojrzenie? Rozmyślasz nad tym, jak Twoja własna reklama wyglądałaby w tym dokładnym lokalizacji? Jeżeli tak to idealnie trafiłeś, bo mamy dzisiejszego dnia zamiar po opowiadać wszyściutko co wiemy na temat wspomnianego telebimu!

firma - wyobrażenie

Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Telebim wewnątrz mieście Radom, a konkretniej – telebim Radom Maratońska, jest to równiuteńkie 15 m2 nawierzchni, na której znajdziemy bardzo różne reklamy usług, oferowanych na terenie Radomia. Wspomniany telebim, znajduje się dokładnie obok przy skrzyżowaniu dróżki krajowej nr 12 obok ulicy Maratońskiej a także ulicy Limanowskiego, a także wewnątrz sąsiedztwie skrzyżowania uliczki 1905-go roku i Wierzbickiej. Jeżeli chodzi o rozdzielczość telebimu, to wynosi 512 na 288 a jego proporcje ekranowe wynoszą 16:9.

Chcesz poznać więcej tego typu informacji? Jeśli tak, to sprawdź to użyteczne opracowanie (https://www.eccoholiday.com/hotel-malta-intercontinental-malta-12100.html), gdyż również Cię na pewno zaintryguje.

Godziny emitowania tego konkretnego telebimu są zawarte między godziną szóstą rano a 23 wieczorem, a ogląda go średnio w okolicy 30 tysięcy przejeżdżających „widzów” każdego dnia. dobrze tutaj wspomnieć, iż ów telebim znajduje się przy głównym dojeździe od centrum z osiedla Borki, a także osiedla Południe.

Niedaleko telebimu znajdziemy dwa przystanki komunikacji miejskiej, kościółek, oraz cmentarz – nie istnieje możliwość również po zapominać o wspomnieniu faktu, że jest to tak zwana „trasa tranzytowa” mająca kierunek: Łódź-Rzeszów, Lublin. Aby dowiedzieć się, jaki jest koszt najmu telebimu należy skontaktować się wraz z jego operatorem!
Telebim wewnątrz Radomiu – a więć, co warto wiedzieć na temat reklamie na ulicy Maratońskiej
Tagi: