Do ochrony masywnych ładunków stosuje się stalową taśmę zimnowalcowaną. Ma ona zastosowanie w przemyśle np drzewnym, budowlanym i stalowym. Taśma ocynkowana jak określenie wskazuje jest pokryta warstwą cynku, która ochrania stal przez szereg lat i nie potrzebuje pielęgnacji, dodatkowo jest przeciwrdzewna. Używa się ją w zakładach między innymi samochodowym, budowlanym i lotniczym.

rury

Autor: Centrum Klima S.A.
Źródło: Centrum Klima S.A.
Taśma nierdzewna posiada chrom oraz węgiel. Używa się w różnych gałęziach przemysłu od rozlicznych budowy w przetwórniach np łopatki turbin czy też hydraulice. Także przeznaczenie ma przy detalach maszyn o większej solidności np wały, śruby, sprzęty budowlane, formy do odlewania pod ciśnieniem, części plastyczne czy też niewielkie elementy wykorzystywane w stomatologii. Taśma (odwieź www) stalowa do zawijania stosowana jest do obwiązywania ciężarów, pakunków czy splotów oraz ich zabezpieczenia.

Zapewnia ogromną odporność oraz rozciągliwość. Stosuje się do owijania takich wyrobów jak stal, drzewo, kostka brukowa, listwy, ceramika, przewody stalowe, żeliwne czy też PCV (najniższa cena na przemiał pcv-> https://www.metal-plast.pl/oferta/przemial-pvc-i-regranulaty/), tafle wiórowe oraz sklejka, profile okienne PCV, kasetony podłogowe, sprasowane włókno syntetyczne oraz gąbka. Taśma precyzyjna znajduje zastosowanie przy budowie narzędzi i sprzętów do regulacji elementów maszyn jako uszczelki foliowe, do rozmieszczenia ociosywanych detali.

Z taśmy stalowej precyzyjnej wytwarza się rury ze szwem kalibrowane na zimno. Taśma dziurkowana służy do szybkiego składania z wersji ocynkowanej czy też powlekanej tworzywem chemicznym. Taśma perforowana posiada przeznaczenie w odmianie wiązadeł ciesielskich jako połączenia we wszystkich konstrukcjach drewnianych.

Gwarantują mocne, estetyczne oraz profesjonalne zestawiania. Utworzona jest z wysoce gatunkowej stali niemieckiej i szwedzkiej ocynkowanej galwanicznie. Taśma stalowa służy też do uchwytu haków na wspornikach nie mających przepustów. Taśmy te posiada wielkie przeznaczenie czy też zapewnia najwyższą klasę oraz gwarancje zabezpieczenia materiału.
Taśma stalowa posiada szerokie wykorzystanie oraz zapewnia osłonę wszelkiego typu towarów
Tagi: