Są pewne przedmioty, o których zwykle nie myślimy, a nierzadko wsypujemy je po prostu do śmieci. Dopiero ich niedobór powoduje, że je zauważamy, a świat przestaje być przyjaznym miejscem. Poleca się frapującą grę intelektualną – wyimaginuj sobie, że w jednej chwili znikają wszystkie maszyny pakujące. Spróbuj. Jesteś gotowy?

magazyn

Autor: inplusPR
Źródło: www.inplusPR.pl

W czym spożywczaku będzie sprzedawane twoje ulubione musli, jeśli opakowania wyparują? Czym ustrzeżesz mieszkanie przed paskudnymi chlapnięciami farby w czasie renowacji, jeżeli folie stretch znikną z półek? Wybierasz się do urzędu pocztowego, żeby nadać paczkę narzeczonemu w Irlandii… a właściwie przesłać mu parciany worek z rzeczami, ponieważ kartonów już nie ma. Wyparowanie, które objęło maszyny pakujące wpłynie nie jedynie na żywot zwykłych konsumentów, a również na pracę całej gospodarki.

Praca w fabrykach zatrzymuje się, ponieważ gdzieś zniknęły taśmy spinające. Masy produktów leżą w halach, bo nie ma jak ich zapakować i przetransportować do hurtowni. Hurtownicy odmawiają przyjęcia towaru bez opakowań. Tak samo rzecz ma się w przypadku detalistów.

Zwiększają się koszta przewozu, ponieważ taśmy spinające i owijarki są zupełnie niezastąpione. Samochody ciężarowe muszą jechać wolno, by nie niszczyć towaru lub obkładać miejsca ładunkowe poduszkami.

Zaciekawił Cię ten wpis? Jeżeli tak, to przeczytaj bez zwłoki, co jest w najświeższym tekście – on także zapewne będzie godny zainteresowania!

Całe przedsiębiorstwa plajtują, świat dotyka krach na gigantyczną skalę. Czy umiesz wyobrazić sobie ten bałagan? Wrzućmy do tego obrazu odrobinę optymizmu. Znając pomysłowość człowieka, można mieć nadzieję, że w końcu pojawi się pomoc, może technika, a może zupełnie inny porządek życia. Często na ruinach poprzedniego świata wykluwa się następna cywilizacja, to niezaprzeczalny fakt. Najsilniej zaskakującym wnioskiem z tej szarady umysłowej jest to, że tak pomijana rzecz odgrywa tak dużą rolę w naszym codziennym funkcjonowaniu na świecie.

Rozsądnie jest asekurować się i nabyć porządne maszyny pakujące do swojego przedsiębiorstwa. taśmy spinające

Optymalizacja pakowania w firmie
Tagi: