W jaki sposób oni to wykonają? Ci wszyscy specjaliści, jacy powinni podobno aż wyjąć motor z mego autka, aby móc zreperować niektóre części? Podobno muszą nawet wyjąć należące do niego serce.

To znaczy motor. Takowe myśli przebiegały przez głowę zmartwionej Lucyny.
Jednak miała w pobliżu paru rycerzy, tzw. mechaników, jacy mieli opanować należące do niej rumaki. Prawdę pisząc mechaniczne, lecz jednak. Posiadacz warsztatu wspomniał jej, ażeby się nie martwiła, tylko spojrzała do góry. Gdy to zrobiła, zobaczyła, iż przywieszona jest do niego tak zwana wciągarka łańcuchowa, która funkcjonuje akurat do unoszenia niezwykle znacznych ciężarów. Przekazano jej, że takie maszyny mają zainstalowane specjalistyczne zabezpieczenie, które chroni przed każdym urazem zarówno będące w okolicy osoby oraz dany ładunek, którym jest w niniejszym wypadku silnik jej niewielkiego autka. Patrzyła, jak zakończony solidnym hakiem łańcuch (wciągarka łańcuchowa) o długości prawdopodobnie nawet kilku metrów powoli wznosi do góry serce jej samochodu.
recykling

Autor: Keith Ellison
Źródło: http://www.flickr.com

Należy żałować, że konieczna była aż taka operacja, gdyż twórcy samochodów dbają w większym stopniu o ich użytkowników niżeli o mechaników, którzy powinni go czasami reperować. Ci jednak są w rzeczywistości silnymi facetami, którzy poradzą sobie z różnymi kłopotami, z jakimi niewiasta rady sobie nie da.

Chyba iż w jej jadalni będzie zainstalowana jakaś wciągarka łańcuchowa, jaka będzie za nią taszczyć nabyte poprzez nią niewygodne zakupy.

Jeżeli zainteresowały Cię treści w naszym tekście, to doczytaj także (http://www.blyss.pl/produkty/przyczepy/przyczepy-lekkie/2-osiowe) następne tematy na nowej stronie, która znajduje się pod poniższym linkiem.

Wtenczas wszystkie nagrody za pomysłowość będą się należały akurat jej.

Do jakiego celu mogłaby posłużyć w domowych warunkach profesjonalna wciągarka łańcuchowa?
Tagi: