Belgia przez Polaków, jak też przez przedstawicieli innych nacji charakteryzowana jest jako świetny kraj, tak do wykonywania pracy, jak także do życia.
Obywatele są tam nadzwyczaj otwarci, serdeczni i życzliwi, jest tam także bezlik miejsc do zwiedzania oraz oglądania.

Jednak aby móc odnieść sukces w tym kraju, znaleźć idealną pracę a także zadomowić się tam, należy znać w stopniu komunikatywnym język, który jest zazwyczaj używany w owej części Belgii, do jakiej zamyślamy się wybrać. Wszędzie można porozumieć się oczywiście po angielsku, lecz niektóre prace wymagać będą od nas ponadplanowej znajomości niderlandzkiego, bądź francuskiego. Jeżeli tylko znamy owe języki, czy jeżeli jesteśmy chętni, ażeby się ich nauczyć, wówczas podróż do Belgii może okazać się bardzo dobrym wyjściem, szczególnie jeśli jesteśmy przedstawicielami jakiegoś z poszukiwanych w tamtym miejscu zawodów. Bardzo doceniane są na przykład polskie pielęgniarki, a również piastunki, które cieszą się tam słusznie dużą renomą.
szkło1

Źródło: flickr.com
Praca w Holandii (czytaj resztę pod adresem) natomiast miała być dla tysięcy Polaków świetnym rozwiązaniem ich kłopotów finansowych, a również interesującą szansą na nowy start.polecany serwis kleje przemysłowe kleje przemysłoweNiestety okazało się całkowicie inaczej. Do państwa tego wyemigrowali „za chlebem” w znacznej części obywatele kiepsko wykształceni i nie umiejący niderlandzkiego.

Dzisiaj busy Holandia Belgia w dużej mierze organizowane są przez agencje pośredniczące, które często nie pracują zupełnie uczciwie. W niemalże beznadziejnej sytuacji znajdują się osoby nie znające żadnego języka . Podróżując do Holandii powinniśmy więc być bardzo czujnym.
Praca w Belgii oraz w Holandii
Tagi: