Polonia w Anglii należy do jednej z większych w Europie. Rodacy pokochali Anglików za to, że dostaje się wypłatę u nich w funtach, a to w przeliczeniu na złotówki daje naprawdę spore sumy.

szkło

Autor: PEKA

bus do Londynu

Autor: Otwarte Klatki
Źródło: http://www.flickr.com
deski tarasowe

Autor: Wolfcraft
Źródło: Lange Łukaszuk s.j.
Część z Polaków pojechała do Wielkiej Brytanii na krótki okres – zarobić na dom oraz ślub. Inni dostali tam ambITną pracę, znaleźli męża czy żonę i chyba zostaną już na zawsze.

Nie czekaj, gdyż jesteśmy w serwisie dla Ciebie. Opracowaliśmy niezwykle interesujące wpisy. Masz ochotę się z nimi zapoznać? Namawiamy do nowej strony.

Tęsknią oczywiście za rodziną, która żyje w kraju nad Wisłą, ale los niekiedy tak z nami pogrywa. Na szczęście Anglia to przecież nie Australia. W mniej niż dobę mamy możliwość dojechać do najbliższych w Polsce, by spędzić z nimi przykładowo Boże Narodzenie. Rzecz jasna po krótkim wypoczynku w rodzinnym domu musimy pojechać z powrotem do pracy oraz do rzeczywistości. Jeżeli przyjeżdżamy do Polski, to po jakimś czasie niezbędny jest nam też bus do Londynu. Jeśli wybieramy się do rodzinnego miasta dwa razy do roku, w czasie głównych świąt, aby ten magiczny oraz rodzinny okres spędzić razem, to musimy pamiętać o tym, żeby kupić bilety z dużym wyprzedzeniem, ponieważ w tym okresie wielu Polaków chce zrobić dokładnie to samo. W dzisiejszych czasach podróż jest niezwykle wygodna, ponieważ wszystkie autokary są nowe. Mamy w środku klimatyzację oraz bezpłatne Wi-Fi.

W wielu mamy możliwość również oglądać wiele filmów i seriali, ponieważ każdy podróżny ma umieszczony przed swymi oczyma ekran. Każdy dostaje także słuchawki, by nie przeszkadzać innym pasażerom.

Emocjonujący materiał? Jeśli tak myślisz, kliknij tu. Tam oczekuje na Ciebie więcej bonusów (http://www.mercor.com.pl/pl/produkty/zabezpieczenia-konstrukcji/) – one też Cię bardzo zaciekawią.

Wygoda takiej jazdy jest o wiele większa niż jeszcze kilka lat temu.

Był taki moment w pokomunistycznej rzeczywistości w naszym kraju, kiedy duży procent rodaków wyjeżdżał do Londynu za pracą
Tagi: