Kupujesz mieszkanie i nie wiesz jak je urządzić? Problemem jest wybór mebli, a spokoju nie daje tapeta na ścianach? Masz dość klasycznych, czyli po prostu nudnych mebli? Chciałbyś znaleźć coś oryginalnego, ale nie wiesz za bardzo, w czym dobrze byś się czuł? Nic trudnego. Postaramy się przybliżyć najświeższe motywy w meblowaniu wnętrz, tak, aby każdy mógł wypatrzeć coś dla siebie.

meble systemowe

Autor: Forte
Źródło: www.meble.meblopol.pl

Idzie wiosna! Świeci słońce, rośnie trawa.

Czy podnoszony wątek wpadł Ci w oko? Jeżeli tak, to pójdź do oferty i przeczytaj informacje, w które obfituje odmienny serwis.

Czemu nie wpuścić jej do naszych wnętrz? Jasne kolory lub kwiatowe aplikacje to ostatni krzyk mody. Dodatkowo można je kupić w większości miejsc. Chyba nie ma nic milszego niż budzić się codziennie w przyjemnym otoczeniu. Do tego typu przyjemnych wnętrz doskonale pasują niedrogie meble z europejskich sklepów, które można samemu skręcić.

Przeciwieństwem takiego aranżacji wnętrz są eleganckie meble, zwykle wykonane z drzewa. Prezentują się całkiem okazale: biurka stylowe z mosiężnym okuciami, skrzynie na pościel, łóżka z baldachimem lub czy też toaletki z ogromnymi lustrami. Wszystkie te przytoczone elementy tworzą całość wnętrza umeblowanego antykami. Jednak nie są to wymarzone meble młodych ludzi, którzy lubią czuć wokół siebie przestrzeń.

Meble z kolekcji Decorattex

Autor: OPUS-M Sp. z o.o.
Źródło: OPUS-M Sp. z o.o.

Dla wielbicieli współczesnych rozwiązań, mamy pomysł na wnętrze z iście pokręconego zdarzenia. Przeważnie mało, kto mógłby się pochwalić złotymi pólkami.Meble złote nie są u nas bardzo znane, jednak u naszych sąsiadów powoli robią karierę. Jako, że złoty jest bardzo intensywną barwą, musimy uważać z wyborem dodatków do naszej sypialni. Miejmy na uwadze, że przede wszystkim mamy w niej spędzać przyjemnie czas, i co rano wstawać wyspani do pracy, a nie męczyć nasze oczy kaskadą barw. Kolor złoty w sam raz współgrają ze srebrnymi elementami. Jeśli jednak nie bardzo podoba się nam tego rodzaju zestawienie, radzimy spróbować ciut delikatniejszego:

Meble srebrne mogą być dopełnieniem koloru złotego lub też stanowić kolejną możliwość dla mniej odważnych . Kolor ten dominuje w umeblowaniu łazienki. Ale jeśli dobrze czujemy się w podobnych klimatach, srebro w sypialni może podziałać na nas stymulująco. Poza tym będzie idealnie pasowało z resztą pomieszczeń.

Nowoczesne wnętrza.
Tagi: