Znajdują nader szerokie zastosowanie. Spotkamy je w kopalnictwie podziemnym, maszynach budowlanych, lemieszach, kołach zębatych, rozdrabniaczach, prowadnicach, młotkach, frezarkach, podajnikach – wymieniać można bez przerwy.

apartamentowiec

Autor: Mielno Holding – Firmus Group
Źródło: Mielno Holding – Firmus Group

Trudnościeralne blachy Hardox zyskują coraz większą popularność. Dlaczego? Powodów jest przynajmniej kilka. Rzeczone „materiały” charakteryzuje najwyższa jakość, ogromna trwałość, odporność na oddziaływanie, takich czynników jak chociażby ścieranie i obciążenia udarowe. Trzeba wspomnieć, iż na rynku występują różne ich rodzaje o rozmaitych własnościach. Na przykład, blachy Hardox 550 wyśmienicie nadają się do wydłużania czasu eksploatacji części maszyn wyjątkowo narażonych na zużycie (ostrzy spycharek, zsuwni transferujących, okładzin naczep), a Hardox Extreme doskonale zastąpi inne drogie produkty trudnościeralne (płyty napawane jak również wysokochromowane żeliwa). Niezaprzeczalnie warto zwrócić uwagę na sita (kliknij w odnośnik) Hardox. Nie ulegają zniekształceniom w wyniku uderzania.

Fascynuje Cię ten artykuł? Jeśli tak, to odwiedź źródło lakiernia proszkowa jaworzyna śląska a odkryjesz tam atrakcyjne informacje, które na długo zapamiętasz.

Nie pękają. W dodatku, ich spora solidność idzie w parze z najwyższą jakością. Możemy wyróżnić sita: płaskie, gięte, spawane, itd.. Z reguły otwory wykonuje się za pomocą lasera, plazmy, tlenu albo wody.

Reasumując, blachy Hardox to unikatowe połączenie solidności i jakości, które może sprostać nawet najtrudniejszym warunkom użytkowania, gwarancja większej wydajności maszyn, a co za tym idzie niższych kosztów eksploatacji.
Blachy Hardox – niewątpliwe idealny sposób na to, ażeby zwiększyć żywotność swych maszyn!
Tagi: