Posiadacze dużych łazienek zdołają sobie pozwolić na wyposażenie jej w luksusową wannę z hydromasażem. Masaż wodny przede wszystkim rozluźnia przeciążone mięśnie i koryguje ukrwienie, jest godny polecenia dla osób z problemami reumatologicznymi, oddechowymi, bądź schorzeniami kręgosłupa.

W połączeniu z ultradźwiękami przynosi rozgrzanie tkanek i pomaga usuwanie cellulitu.
Czy tablet może już zastąpić laptopa?

Autor: Philips PicoPix
Źródło: Philips PicoPix
Dysze do wanny z hydromasażem są umieszczone na ściankach, na oparciu, oraz na dnie wanny. Takie położenie dysz zezwala na masaż kręgosłupa, ramion, czy nóg. Z dysz wypływa woda, której dynamiczność i prąd jest możliwość zwykle przystosowywać. Zarówno dysze ruchome jak i nieruchome mogą się składać z jednego miejsca, przez który wypływa woda, jednakże istnieją również dysze, jakie rozbijają wodę na mniejsze strumienie.

Masz w planach uzyskać inne dane na opisywany wątek? Zapewne notka z witryny też je posiada, więc kliknij tutaj i poznaj je szczegółowo.

Najczęściej małe dysze są umiejscowione na dnie wanny, a duże po bokach, nie jest to jednak stała reguła.

Trzeba dołożyć wydatki za montaż wanny. Ten powinien być dokonany ściśle według zaleceń producenta. Montuje się ją na specjalnym stelażu i podłącza do prądu. Obowiązek należy powierzyć zawodowcom z należytymi uprawnieniami.

Nie zwlekaj! Jeżeli zaintrygowały Cię przeczytane treści, to z pewnością bieżąca treść na ów temat również Cię skusi. Przeczytaj tekst o tym zagadnieniu.

W takim przypadku dostaniemy gwarancję także na usługę. Na poniektóre wanny jacuzzi producent daje 30 lat gwarancji.

Najczęściej takie wanny oferuje się do użytkowania pojedynczej osoby, lecz na rynku są również wzory dwuosobowe. Takie wanny są bardziej przestronne, posiadają większą objętość i są wytrzymalsze.

Niektóre specjalne wyjścia oferowane przez wytwórców to funkcja podgrzania wody, oraz zadanie napełniania przez dysze, bądź odprowadzenie po kąpieli wody z systemu masażu wodnego.
Luksusowe wanny jacuzzi
Tagi: