Cyfrowy druk etykietek wykonywany jest na roli z wykorzystaniem technologii UV. Zapewnia ona niezmienność jak też opcję zastosowania tego rodzaju naklejek na nadzwyczaj szeroką skalę, przede wszystkim jako etykietki na Produkty.

Odbierak prądu
etykiety zabezpieczające

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
W zestawieniu z folią samoprzylepną stanowi doskonałą opcję dla druku flexo, zapewniając korzystną ceną jednostkową nawet przy nieogromnych nakładach. W przypadku delikatniejszych tworzyw przykrywanych na całej powierzchni tj. samoprzylepny papier druk ten spełnia funkcję dodatkowego zabezpieczenia półproduktu. W tej technologii fabrykacji etykiet samoprzylepnych dostępny jest szeroki wybór tworzyw w rozmaitych konfiguracjach. Tak papier samoprzylepny stosowany w edycji półbłysk, jak także fola samoprzylepna PP mogą posiadać kilka typów kleju, tj.: akrylowy klej standard, klej – upoluj okazje na elastomer -> http://www.interchemol.com.pl/produkty/elastomery – kauczukowy mocny i bardzo mocny, czy klej odlepny. folia samoprzylepna PP występuje też w paru opcjach, tzn. jako: biała połysk, przejrzysta, srebrna (z efektem lustrzanym). Nowoczesna linia produkcyjna (sprawdź Cerdus) gwarantuje laserowe wycinanie naklejek, dzięki temu można uzyskać opcjonalne wymiary jak też kształty. Atutem owego podejścia jest brak opłat za wykrojnik. Wielkość robocza machiny produkcyjnej umożliwia nam wykonanie nalepek o maksymalnej szerokości do 320 mm. Istotną cechą owej opcji jest też możliwość druku nalepek w małych nakładach a także utrzymanie krótkich czasów realizacji dla większych zleceń.

Samoprzylepne etykiety zabezpieczające mogą być wykonane na różnych materiałach i są osiągalne w edycjach z przeróżnym wykończeniem – dzięki takim możliwościom należycie dobrane etykiety sprawdzą się na każdej nawierzchni i będą pełnić swą funkcję w opcjonalnym miejscu.
Samoprzylepne etykiety techniczne drukowane na roli
Tagi: