W czasach cyfryzacji otoczenia i istnienia jesteśmy zdani na coraz nowsze sprzęty. Wprawdzie o ile pragniemy być trendy, jesteśmy zobligowani je zmieniać plus minus co roku, ale przez ten czas większość z nas stara się o swe sprzęty dbać.
Pierwszym i najważniejszym akcesorium jest bezspornie dobre etui.

etui 4s

Autor: Technolux
Źródło: Technolux
Zachowa ono nie tylko powłokę, ale zazwyczaj również i ekran, jakiego zniszczenie łączyłoby się z nieużytecznością telefonu. Stąd liczy się rozsądny wybór etui macbook air 13 (sprawdź etui macbook air 13) ma oczywiście inne wymogi w tej kwestii, niż np.

Te opublikowane tu wpisy z www zaspokoją Twą dociekliwość, jeżeli omawiana w tym serwisie tematyka bardzo Cię zainteresowała.

iPhone. Do tego ostatniego oprawa musi być przykrojona także ściśle do modelu. Wiadomo, każdy wzór tej marki nieco się odróżnia, ale http://www.tawol.com.pl/pl/redukcje-stalowe/ są to wariancje na tyle zasadnicze, że etui z jednego telefonu nie będzie współdziałało z kolejnym.

Przykładowo etui 4s będzie zupełnie nieprzydatne w przypadku najświeższych modeli iPhone’a. Rzeknijmy sobie aczkolwiek jawnie – nakład pieniężny takiej oprawy na tle ceny samego urządzenia jest śmiesznie niski. Na tego rodzaju dodatkach nie opłaca się zatem oszczędzać. Niskiej klasy oprawa nie tylko źle wygląda, ale i nie zabezpiecza sprzętu tak, jak winna. Z pewnością poza standardowymi oprawami możemy trafić także takie, jakie spełnią oczekiwania w największym stopniu wybrednych użytkowników. Np. etui ferrari iPhone 5 (etui ferrari iphone 5) skojarzy się dzięki niemu z wymarzoną marką samochodu.

Nie widać też barier, ażeby nabyć etui z symbolami patriotycznymi, reprodukcjami malarstwa znanych twórców czy w zupełnie zwariowanych wersjach kolorystycznych.
Kupiłeś nowiutki telefon i boisz się zniszczenia go? Przeczytaj, jakim sposobem go ochronić!
Tagi: