Interesujesz się samochodami? Pomyśl o otwarciu własnego Autokomisu. Starczy, iż znajdziesz dobrze umiejscowiony i zadbany plac, a także zadbasz o atrakcyjną reklamę swej firmy.

boisko do biegania

Autor: Matt Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Na czym polega ów interes? Właściciel pojazdu poleca sprzedaż swego wozu posiadaczowi komisu samochodowego. Ten pierwszy określa cenę, którą chce otrzymać za samochód. Właściciel komisu samochodowego zarabia na prowizji, jaka zostaje określona od sprzedanego pojazdu – w praktyce zwyczajnie podaje cenę wyższą o marżę, która to właśnie zasili jego budżet.http://www.eena.pl/aktualne-oferty-pracy.html (zobacz https://www.eena.pl/aktualne-oferty-pracy.html)Komisy samochodowe cieszą się dużym powodzeniem pośród osób, jakie pragną pozbyć się starego wozu oraz kupić sobie nowy. Z jakiego powodu? Posiadacz, wstawiając pojazd do komisu, nie musi przejmować się całym procesem poszukiwania nowego nabywcy i sprzedaży. Wszystkim zajmuje się komis samochodowy. Może być to też sprzedaż samochodów dostawczych.
Dla właściciela autokomisu najważniejszy będzie plac, na którym eksponowane będą samochody określone na sprzedaż. Jego powierzchnia będzie zależeć od tego, jak wiele wozów planujesz prezentować. Jeżeli myślisz o profesjonalnym komisie samochodowym, na placu powinno się bez trudności zmieścić przynajmniej kilka – paręnaście aut. Gdy rozkręcisz interes, być może potrzebować będziesz powierzchni dla powyżej 50, a wręcz 100 samochodów.

Przedstawione tutaj informacje zaciekawiły Cię tak bardzo, że pragniesz czytać więcej? Namawiamy więc do kolejnej strony. Tam czeka istotne opracowanie (https://www.poldannet.pl/pl/page/siatki-ochronne/woliery.html).

Pamiętaj, że klienci powinni mieć swobodny dostęp do każdego z aut. Pamiętaj, iż ważne są wymiary po otwarciu wszystkich drzwi pojazdu – razem z bagażnikiem.

Na terenie nawet najprostszego komisu samochodowego powinno znaleźć się też miejsce na pomieszczenie biurowe. Przeważnie jest to blaszany kontener, lecz jeżeli ma być to duży komis samochodowy, to zastanów się nad solidną budowlą.
Pomysł na firmę – autokomis
Tagi: