Jasną rzeczą jest, że każdy pragnie mieszkać w ładnie urządzonym mieszkaniu. Czujemy się wówczas naprawdę fajnie – mamy możliwość z ochotą odprężyć się po pracy i być dumni z umeblowania naszych pokoi.

odbojnice gumowe

Autor: Pavel P.
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto wyłożył dużo pieniędzy, choćby na dobrze pomalowane ściany wie, jak boli, gdy farba (zobacz farba na beton) po pewnym okresie zaczyna być uszkodzona czy porysowana. To zwykle ma miejsce najczęściej w tych domach, gdzie mieszkają dzieci. Szkraby to prawdziwe srebro i trudno je okiełznać. Biegają oraz dokazują będąc w pełni szczęśliwe. Często trzaskają również drzwiami. Nie można przecież odbierać im radości z dzieciństwa i nakazać siedzieć sztywno na kanapie przez cały dzień. Nie żyjemy przecież w arystokratycznej Anglii. Dzieciństwo ma swoje przywileje – jednym z nich wydaje się być możliwość biegania. Zatem jeżeli kupiliśmy drogie drzwi, a ściany pokryliśmy naprawdę świetną farbą, to warto zainwestować w odbojnice gumowe. Z ich pomocą pokój dzienny wciąż będzie prezentował się elegancko, a my będziemy mogli ze spokojem patrzeć na zabawy naszych pociech. Na dodatek, odbojnice gumowe będą bezpieczne dla smyków, ponieważ nie posiadają ostrych czy metalowych elementów, w które nasza pociecha mogłaby się walnąć. Odbojnice gumowe są samoprzylepne (nasz odsyłacz) albo przykręcana.

Mamy możliwość je również zamontować zależnie od naszych wymogów – zatem jest wybór pomiędzy stawianymi, a naściennymi odbojnicami. Możemy wybrać także kolor, aby pasował do odcienia ścian.
Każdy człowiek pragnie mieszkać w przyjemnych wnętrzach – nierzadko wydajemy spore kwoty na elegancki wygląd swojego domu
Tagi: