Damy uwielbiają nosić biżuterię, a jeszcze bardziej lubią ją otrzymywać od swych gentlemanów.
Niestety świat biżuterii jest dla nas nierzadko obcy, jednakże to nie przyczyna aby się wycofać! Przygotowałem dla Was nieco reguł, jakimi można się pokierować nabywając biżuterię swym kobietom.

Zatem zdecydowałeś, iż tym razem darujesz swej damie biżuterię. Jeśliby to były zaręczyny, kwestia byłaby relatywnie prosta. Miałbyś tutaj niesłychanie ograniczony wybór. Zaś wszelkie inne sposobności pozwalają na wybór prezentu z pełnej gamy. A będzie w czym przebierać: srebro, pierścionki, kolczyki, naszyjniki, bransoletki, rubiny, perły. Głowa boli! Co gorsza biżuteria, jak większa część fragmentów damskiego stroju, podlega intensywnym wpływom mody. Zatem trudno tu mówić o uniwersalnej klasyce.
modern car - BMW

Autor: Yahya S.
Źródło: http://www.flickr.com
hurtownia jubilerska

Autor: Calvado
Źródło: Calvado
Warto na początek zerknąć wstecz oraz poszukać inspiracji w czasach naszych babuń oraz dziaduniów.

Jeśli nie masz pewności, czy zamieszczone na tej stronie wiadomości są dość dokładne, to zobacz źródło (http://www.naszglospoznanski.pl/seo-pozycjonowanie-stron-na-czym-polega-i-jakie-zapewnia-korzysci/), które posłużyło do napisania tego tekstu.

Nasi przodkowie wyznawali w tym miejscu podstawową regułę: biżuterię prezentuje się tylko kobietom bliskim. Będzie to przede wszystkim wybranka serca, ale też mama, siostra czy córka. Biżuteria to bowiem nadzwyczaj zobowiązujący podarunek. kobieta, jaka nie czuje się związana z dżentelmenem wręczającym jej biżuterię, może, a wręcz powinna, podarunek oddać. Druga zasada nawiązuje do kobiecej elegancji, w jakiej obowiązuje zasada harmonii. Dobrym miejscem na kupowanie tego rodzaju przedmiotów będzie hurtownia jubilerska.

Kupując biżuterię dla swojej wybranki, pamiętaj, że nawet jeżeli Twoje uczucie jest gorące, podarek nie powinien krzyczeć. Tego typu kosztowności są bardziej kropką nad „i” aniżeli głównym punktem programu.
Jaką biżuterię dać swej damie – poradnik
Tagi: