Przedmioty które znajdują się w magazynach są stale narażone na przeróżnego rodzaju uszkodzenia, wywołane głównie niebezpieczeństwem uderzenia przez wózki widłowe bądź auta dostawcze.
Toteż istotne jest, aby właściwie ochronić poszczególne fragmenty, m.in.

Kilka słów o coachingu

Autor: www.istockphoto.com
Źródło: www.istockphoto.com
regały które znajdują się w składzie. Do owego celu określone są specjalne odbojnice regałowe, które można kupić w wielu wariantach, dzięki czemu skutecznie można ochronić każdego typu mebel. Odbojnice regałowe to niewielkich rozmiarów osłony, występujące w różnorodnych kształtach. Są one skonstruowane ze stali albo z ocynkowanej blachy. Najczęściej są też pomalowane techniką proszkową i oklejone dodatkowo folią odblaskową. Najczęściej spotykany sposób ich montażu do podłoża realny jest za pomocą kotwiczenia, co umożliwia jeszcze większą stabilność odbojnic regałowych. Produkty te mogą różnić się między sobą także takimi parametrami, jak grubość blachy bądź wielkość boków.

Dzięki rozmaitości osiągalnych na rynku profili odbojnic regałowych zdołamy efektywnie zabezpieczyć ten fragment regału magazynowego, który w największym stopniu narażony jest na potencjalne uszkodzenia. Wziąwszy to pod uwagę, wyszczególnić możesz m.in: odbojnicę regałową w układzie „L” – ten profil (zobacz ofertę kształtowników zimnogiętych) zaprojektowany jest do osłony narożników regałów średnich oraz wysokich.

Ażeby dobrze wybrać odbojnicę regałową, należy wziąć pod uwagę to, przed jakiego rodzaju zagrożeniami trzeba chronić dany regał. Odbojnice regałowe chroniące przed uderzeniem wielkiego samochodu dostawczego powinny być grubsze aniżeli w przypadku, kiedy zagrożeniem jest tylko widlak.
Czym cechuje się odbojnica regałowa?
Tagi: