Większość agencji reklamowych oferuje swoim interesantom przeróżne tzw. środki reklamy. Okazują się być to m.in. rzeczy, na jakich można umieścić napis z np. nazwą spółki i jej logotypem.

Takimi nośnikami mogą być przykładowo kubki, koszulki czy też notesy.
smycze z nadrukiem

Autor: Petras Gagilas
Źródło: http://www.flickr.com
Nie mniej znane są posiadające tak zwany karabińczyk smycze, czyli specjalne wstążeczki, do których można by zamocować pęk kluczyków. Potem można by taką smycz przykładowo zawiesić sobie na szyi lub w domu na przeznaczonym do tego celu haczyku. Wymieniony zatrzask mógłby być wykonany z metalu lub z plastiku. Sam materiał, z którego natomiast wykonana jest smycz musi być przyjemny w dotyku, gdyż ma on często styczność z nagim ciałem.

Jeżeli zaciekawił Cię ten tekst, sprawdź opracowanie (https://filtrynakran.pl/pl/c/EKO-SLOMKI/23) opublikowane tutaj, znajdują się w tamtym miejscu inne wiadomości, które Cię zainteresują.

Warto też zaznaczyć, że w przeciwieństwie do przykładowo notatnika lub kalendarza, takie smycze z nadrukiem są w o wiele większym stopniu mocne oraz użyteczne. Co także warte jest zaznaczenia, mogłaby ona być stworzona w praktycznie każdym odcieniu. Nadruk może zostać wykonany przykładowo techniką sitodrukową albo sublimacyjną, przez co jest on wytrzymały na np.

Zainteresował Cię prezentowany wpis? Jeśli tak, to bez wahania kliknij też ten odnośnik. Inne tego typu informacje przeczytasz również tutaj (https://pieczatki.pl/wzory-odbic/).

wodę.

Jest to bardzo modny środek przekazu reklamy, ponieważ tego typu smycze z nadrukiem są stosunkowo niedrogie oraz bardzo trwałe w użytkowaniu. Na ogół bywają one zamawiane przez różnego rodzaju spółki, realizatorów konferencji, kluby sportowe czy dealerów samochodów.

Takie smycze z nadrukiem to niezwykle użyteczna pamiątka, którą można ofiarować obecnym czy przyszłym Klientom. Przez znaczny okres będzie przypominać im o istnieniu naszej firmy.
Z jakiego powodu smycze reklamowe są tak dobrym oraz tanim nośnikiem promocyjnym?
Tagi: