Właściciele wielu firm co jakiś czas poszukują nowych sposobów na zdobycie nowych nabywców. Z pomocą mogłyby im przyjść np. agencje reklamowe, oferujące przeróżne rodzaje nośników reklamowych.
Bardzo popularnym ich przykładem są smycze reklamowe, jakie charakteryzuje to, że z jednej strony są bardzo tanie, z innej natomiast wyróżnia je to, że mogą być bardzo użyteczne w codziennym życiu.

sypialnia

Autor: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Wyprodukowane są one ze stosunkowo wąskiej, ponieważ mającej 20 mm szerokości taśmy. Długość takiej smyczy może być ustalona indywidualnie z interesantem. Posiada ona tzw. karabińczyk, który służy do przyczepiania do niego kluczy. Mógłby być on stworzony ze stali nierdzewnej albo z tworzyw sztucznych.odnośnik do serwisu karma z jagnięciną karma z jagnięcinąNajistotniejszą jednak funkcją, jaką muszą spełniać smycze – inne wątki tutaj| – reklamowe jest naturalnie reklamowanie danej spółki. Na wstążce, której odcień można by wybrać w czasie jej zamawiania, umieszczany jest odporny na działanie wody druk. Może być on wykonywany przy pomocy papieru transferowego.
książki

Autor: Martin Pulaski
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak naturalnie nie wszystkie smycze powinny służyć do celów promocyjnych. Niezwykle popularne są też te, jakie można by nabyć w markecie zoologicznym dla swojego czworonożnego pupila. Tego rodzaju Produkty mogą być wyprodukowane z naturalnej skóry, plastiku albo metalowego łańcuszka. Są też tak zwane smycze Automatyczne, jakich długość mogłaby być regulowana w czasie spaceru. Niestety nie nada się ona dla psów małych, gdyż mogłaby powodować uszkodzenie gardła psa.

Ma ona rozciągłość od 3 do sześciu metrów i zazwyczaj jest wykonana z taśmy parcianej. Wspomniany rodzaj smyczy nie jest polecany dla psów o mniejszych rozmiarach. Ponadto smycz automatyczna może uczyć psiaka tzw. ciągnięcia.
Z jakiego powodu nie powinniśmy zakładać małym pieskom smyczy zautomatyzowanej?
Tagi: