Oliwin jest mieszaniną krzemianem magnezu i żelaza. Jako kamień dekoracyjny był popularny i bardzo doceniany już w starożytności. Jest kamieniem przydającym odwagi w realizacji znaczących dla nas planów i marzeń.

Posiadają zazwyczaj barwę zieloną w zabarwieniach, lecz też brązową, czarną a wyjątkowo są białe, względnie bezbarwne.
Szczeniak

Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
Oliwin to przyjazny i pomyślny kamień uważany jest za znak sławy i godności, jest to też opiekun uzdrowicieli. Wzmaga wytrwałość, zaufanie do siebie i asertywność. Służy zachowaniu stabilności uczuciowej i wspomaga uleczyć rany z przeszłości. Jego aktywność pozwoli się zrelaksować, powiększy życzliwość, poprawi zdrowie i przyniesie porządny sen.odwiedź źródło tynki dekoracyjne cena tynki dekoracyjne cenaAktywizuje procesy regeneracyjne i oczyszczające, umożliwia pozbyć się zebranych w organizmie toksyn które powstały na skutek niewłaściwej diety, czy używek. Jest zalecany, kiedy chcemy powiększyć żywotność i siłę organizmu, zwiększa oddech. Przeciwdziała nadmiernej nerwowości, wspiera wątrobę i zwiększa funkcję nadnerczy. Zabezpiecza płuca i zatoki przed infekcją, a także pomaga w trawieniu, ułatwia przyswajanie przez system składników odżywczych.
dom

Autor: William Warby
Źródło: http://www.flickr.com
Oliwin także zmniejsza napięcie, niepokój, irytację i poczucie winy. Umożliwia podnieść się po cielesnych, uczuciowych i duchowych traumach.

Czy pragniesz, poznać kolejne wiadomości? Jeżeli tak, to wejdź na ten link i zobacz w artykule (efematic.pl) więcej porad. One niewątpliwie też Cię zaintrygują.

Nosząc ów kamień przyciągamy pieniądze i sytuacje wzmacniające pojawieniu się ich.

Kamień ten przyniesie ulgę przy dużym smutku.

Wspomaga pojąć relacje i ochrania przed zranieniem uczuć. Dzięki niemu łatwiej poznać metamorfozy następujące w życiu, a również cel własnej egzystencji. Bardzo dobrze wygląda w powiązaniu ze złotem i srebrem.
Oliwin jako życzliwy i pomyślny talizman
Tagi: