Wielkim władcą dzisiejszych czasów jest szum informacyjny. Ciężko zrozumieć w sposób logiczny i całościowy, trudno znaleźć ciąg przyczynowo-skutkowy, trudno nazwać, co jest dobre a co złe. To najprostsza droga do zajęcia stanowiska dość skrajnego, gdyż bowiem ciężko o pewien życiowy drogowskaz, czyli, iż chcemy opowiedzieć się po jakiejś ze stron. Niestety, konsekwencje takich działań są daleko idące i raczej nie wychodzą nam na dobre

Gazetka reklamowa
Pełna skrzynka nie oznacza bogatej korespondencji, listów wysłanych do nas od przyjaciela czy przyjaciółki, gorących pozdrowień z dalekich państw czy po prostu życzeń. Poczta, czy to tradycyjna czy elektroniczna, to najczęściej skrzynka pełna gazetek promocyjnych, ulotek czy ofert. Zazwyczaj przeglądamy je niezbyt uważnie, nie studiujemy ich za bardzo . Są dla nas, czymś normalnym, po prostu są, zwykły element każdego dnia. Nie zgodzą się jednak z tym osoby, dla jakich takie gazetki promocyjne i inne oferty, mają wysoką wartość – .

Bardzo często za ich pomocą tacy ludzie mogą się dowiedzieć o promocji w najbliższym hipermarkecie czy o jakiejś ciekawej wyprzedaży. Bardzo często takiego rodzaju informacje czytają uważnie ludzie starsi, zresztą mówiąc o tradycyjnej poczcie, to raczej nie powinno zadziwiać. Młode osoby bowiem wszędzie zostawiają swoje adresy mailowe, więc raczej tą drogą, a nie tradycyjną pocztą dostarczane są gazetki ofertowe. Jednakowoż nie zawsze tak jest, bo wiele firm dostarczających tego typu wiadomości dokonuje tego właśnie w sposób tradycyjny – zwykłą pocztą, jak i bardziej nowoczesny, czyli emailowo. Nie zapomnijmy też o jeszcze bardziej nowatorskich metodach, jak profile w social media czy reklamy na smartfonach czy tabletach.

To jednak reklamy skierowane do targetu dość młodego, do 30 lat. Ludzie starsi preferują tradycyjne kanały komunikacji, no przecież miło tak usiąść przy herbacie i zobaczyć gazetkę reklamową. Po następnym łyku herbaty pomyśleć nad kolejnymi zakupami. Dodatkowo, aktualnie jest czas na promocje, gdyż każdy hipermarket walczy o klienta obniżając cenę.

Czyżbyś miał ochotę na więcej wpisów na powyższy temat? Zapraszamy więc do nowej strony – po prostu naciśnij to zdjęcie na nagrobek i przenieś się do naszego serwisu.

Korzystamy na tym wszyscy, bo także tradycyjni oraz nowocześni. Z drugiej strony i tak zdecydujemy się na najlepszy dla nas sposób dowiadywania się o promocjach. Nawet jeśli coraz mniejsza ilość osób korzysta z gazetek promocyjnych, to ten sposób na promocje nigdy nie przeminie.

Bez promocji ciężko sobie wyobrazić współczesny handel. Jakiego rodzaju metody promocyjne są najbardziej korzystne?
Tagi: