Jednymi z popularniejszych rozwiązań dla składów są na pewno regały półkowe. Zostały one opracowane do gromadzenia pojedynczych pojemników bądź wyrobów. Są one określone do magazynowania ciężarów podawanych ręcznie. Dostępne są regały półkowe zarówno do ciężarów lekkich a także ciężkich.

olejnik.pl
Regały paletowe natomiast zapewniają łatwy dostęp do przechowywanych ładunków. Istnieje możność dobrania do każdej przestrzeni, ciężaru a także rozmiaru ekwipunku, jak również możność zestawienia ich z regałami wyżej omówionymi.

Regały – przeczytaj więcej o regały magazynowe: http://olejnik.pl/ – paletowe to sprawdzone podejście w przypadku magazynów, w których niezbędne jest magazynowanie różnorodnych towarów na paletach. Wielkie spektrum kątowników jak też akcesoriów umożliwia perfekcyjną lokację jakiegokolwiek dobra na rozmaitych wysokościach. To regały magazynowe bardzo uniwersalne i bezproblemowe w utrzymaniu. Szeroka gama dodatków zapewnia składowanie niemal każdego typu ładunku. Rozmieszczenie i wysokość regałów są uzależnione od wariantu wykorzystywanych wózków widłowych, przechowywanego towaru i rozmiarów magazynu.

Największe atuty regałów paletowych to m.in.: możliwość dostosowania do każdego rodzaju przechowywanego ładunku, tak pod względem balastu jak i objętości, gwarancja bezproblemowej kontroli stanów magazynowych, opcja łączenia z poziomami do manualnej kompletacji zleceń. W celu magazynowania większej liczby palet warto zastosować regały paletowe (więcej informacji znajdziesz na: ) o podwójnej głębokości, które pozwalają na umieszczenie 2 palet na głębokość.

Platformy magazynowe gwarantują przyrost przystępnej powierzchni magazynowej. To prosty i prędki montaż. Użycie podestów lub pomostów magazynowych umożliwia maksymalne wykorzystanie objętości obiektu, wskutek zwielokrotnienia przystępnej pierwotnie powierzchni. Montaż podwyższenia jest doskonałym rozwiązaniem pozwalającym na dopasowanie wnętrza magazynowego do osobistych potrzeb. Względnie prosta modyfikacja budowy podestu magazynowego zapewnia prosty demontaż jak też ponowne zastosowanie jego części po zrealizowaniu ponownych obliczeń instalacji.

Kliknij ten link, żeby przekonać się, co inny serwis udostępnił na taki temat. To z pewnością także Cię zaintryguje.

Innym atutem jest opcja połączenia podestu z pozostałymi systemami magazynowania.

Nowoczesne rozwiązania dla składów
Tagi: