Przede wszystkim na samym początku naszego tekstu jesteśmy zmuszeni wyjaśnić, czym jest przesyłka typu dłużycowego. A jest to w rzeczywistości bardzo lekka, lecz dość długa paczka, której wymiary przekraczają przesyłki typu standardowego oraz niestandardowego.

Zazwyczaj te konkretne kryteria są uzależnione od tego, jakiego kuriera wynajmiemy do pomocy przy dostarczeniu owej paczki, gdyż różne przedsiębiorstwa posiadają przeróżne rozgraniczenia co do jej wielkości. W jaki sposób się w tym wszystkim połapać i gdzie poszukiwać pomocy? Tego wszystkiego dowiesz się z tego artykułu!
kliknij to

Autor: Green Office Engro
Źródło: http://www.flickr.com

przesyłki dłużycowe

Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com
Nasz całkiem nowy temat, czyli dokładnie przesyłki dłużycowe kurierskie – obejmuje jak to widać powyżej dość lekkie lecz długie paczki.kliknij to nowoczesne włączniki światła nowoczesne włączniki światłaBardzo dobrze jest wiedzieć, iż dosłownie każdy dostawca (mowa tu o firmie kurierskiej), ma w posiadaniu innego typu kryteria co do tego konkretnego rodzaju przesyłek. Najprościej jest to dobrze sprawić dzięki wyszukiwarkom kurierskim, dzięki którym mamy możliwość podać całkowite wymiary naszej paczki, w tym: wagę, rodzaj opakowania, rodzaj dostawy, całkowite rozmiary, czy tez fakt, czy paczka ma być za pobraniem, a także czy ma być ubezpieczona. Następnie po wpisaniu owych kryteriów otrzymamy informacje o przedsiębiorstwach, które to oferują nam owe przesyłki dłużycowe.

Kliknij na odnośnik, on przedstawi Ci temat, który Cię właśnie zainteresował. Zobacz tekst, zawierający interesujące informacje.

Na terenie Polski mogą to być przedsiębiorstwa takie jak choćby: DHL (która oferuje przesyłki dłużycowe od 200 cm do czterystu cm), K-EX (od stu osiemdziesięciu do 300 cm długości), czy też FedEx (który to pozwala na paczki mające wymiary od dwustu do 300 cm i szerokości do 80 centymetrów. Największa waga to siedemdziesiąt kilogramów).

Warto wiedzieć, iż pozostałe duże przedsiębiorstwa, takiego typu jak DPD oraz UPS w ogóle nie oferują tego typu przesyłek. Co zaś dotyczy przesyłek większych aniżeli 400 centymetrów, to nie zaliczają się one do typu dłużyc oraz posiadają całkowicie inny typ wysyłki.
Przesyłki typu dłużycowego kurierskie – jakie otrzymamy informacje przy pomocy porównywarki kurierów?
Tagi: