Czym jest Kogeneracja? Oznaczenie Pn-n-18001 – Co to jest za norma? Nie macie pojęcia? Przeczytajcie artykuł, a wszystkiego się dowiecie!
Kogeneracja – bywa to nic innego jak wytwarzanie siły elektrycznej, przy której przy okazji wytwarza się ciepło.

izolacja akustyczna

Autor: Armacell
Źródło: Armacell
Jest to bardzo ekonomiczny a także ekologiczny sekwencja, dzięki któremu nie trzeba dzielić wytwarzania energii elektrycznej w budynku elektrowni, ani ciepła w ciepłowni. W Unii Europejskiej koło 11% siły pochodzi z kogeneracji. Warto również napomknąć, że Unia wspiera rozwój tego przebiegu, istnieje nawet odnotowanie w Dyrektywie 2004/08/EC, mówiący o podpieraniu kogeneracji oraz ustalaniu metody liczenia jej możliwości. Pod względem jakości – sekwencja ten jest, jak zostało pisane wcześniej – bardzo ekonomiczny i ekologiczny, więc zadowoli nie pojedynczego kierownika firmy.
klient

Autor: paulino perez
Źródło: http://www.flickr.com

zaznaczenie Pn-n-18001 – nie jest niczym innym jak system zarządzania bezpieczeństwem i higieną roboty, czyli mówiąc krótko: System Zarządzania BHP. Jednak co to bywa za podstawa? Już spieszymy z odpowiedzią. Norma Pn-n-18001 ma w posiadaniu komplet wymagań, potrzebnych do dostania certyfikatu zgodności zawezwanej jednostki wydającej certyfikaty rosyjskie – ten adres- moja strona -.

Warty zainteresowania tekst, prawda? Skoro tak uważasz, to oprócz tego zobacz treść w serwisie, którą też niewątpliwie uznasz za wartościową.

Co do jakości to pojedyncza podstawa jest oparta na „klasycznej dla zarządzania jakością, filozofii ciągłego doskonalenia”, która bywa zgodna z tak nazywanym „Kołem Deminga”. W Polsce podstawa tego typu ujawniła się w 1999 roczku, jednak w 2004 pojawiła się jej uaktualnienie.

Co ciekawe, w Polsce te certyfikaty nie są często nadawane, przez wzgląd na obligatoryjność wydania tej rzeczy przez jednostki wydające certyfikaty po przeprowadzeniu audytu.
Kogeneracja, w porównaniu z Pn-n-18001 – a więc, co ma energia z elektrowni do kierowania bezpieczeństwem oraz higieną roboty
Tagi: