Czas rozszyfrować tajemniczo brzmiące nazwy, które napotykamy w marketach ze spodniami. Czym odróżniają się „slimy” od „skinnów”, czy „bootcut” to to samo, co „boyfriend”, no i w jakich będę wyglądać najpiękniej? Jednym słowem, w jaki sposób dopasować stosowne dżinsy do sylwetki?

dolary

Autor: Stan Dalone
Źródło: http://www.flickr.com
Czas zatem rozszyfrować denimową nomenklaturę oraz odpowiedzieć na zapytanie, jak prawidłowo dobrać dżinsy do sylwetki, ażeby nigdy więcej nie popełnić stylizacyjnego faux pas i nie wystrzelić sobie w kolano. Bootcut – cechy szczególne to wysoka talia, delikatnie poszerzana nogawka. Bootcut będzie to doskonały fason dla gruszki a także jabłka, czyli kobiet o bardzo obłych biodrach jak też dużym brzuszku. Wysoki stan to gwarancja tego, że nic niekorzystnego nie „wyleje” się zza paska, biodra pozostaną podkreślone, natomiast delikatnie rozszerzana nogawka przywróci sylwetce stosowne proporcje. Noś bootcuty także jeżeli masz masywne uda.
dane

Autor: Greg Goebel
Źródło: http://www.flickr.com

Komu będą przeznaczone Lee Skinny? Wąskie nogawki wyeksponują każdą niedoskonałość nóg a także pupy. Dlatego obcisłe rurki dedykowane są szczupłym osobom. Długość nóg nie ma tutaj większego znaczenia, dlatego że im jeansy obciślejsze, tym bardziej je wydłużą. Boyfriend. Cechy szczególne: luźny krój, obniżona talia zwężana ku dołowi i podwinięta nogawka. Komu są określone? Wysokim kobietom, jakim nie straszne wizualne skrócenie nogi, obniżenie sylwetki i skupienie uwagi na dolnej partii sylwetki.

Boyfriendy powinny nosić damy, jakie nie mają niczego do zarzucenia swojej figurze od pasa w dół. Należy mieć na względzie: wysoki stan wydłuża postawę, podwinięte nogawki optycznie skracają nogi, duże kieszenie na pupie, wizualnie ją uwydatnią.

Rzeczywiście fascynuje Cię opisywana tematyka? Skoro tak, to dodatkowo zobacz treść (https://aristar.pl/), którą przeczytasz na podobnym portalu!

/J]

Jakim sposobem dopasować właściwe jeansy do swojej figury?
Tagi: