Chromowane emblematy i oznakowania, które przedstawiają firmowe logo stosowane są do przydawania wyjątkowych cech i powiększania wartości wyrobów.

Owe trwałe metalowe oznakowania są samoprzylepne (sprawdź przykłady) i niezwykle łatwo je zamocować.

Ciekawi Cię ta problematyka? Kliknij ten link oraz sprawdź, jak podchodzi do tego tematu inny autor w treści (https://www.rehafit.org/oferta/rehabilitacja/) swojego artykułu!

Trwałość takiego systemu mocowania gwarantuje błona klejowa 3M, która wyróżnia się na tle podobnych rozwiązań fenomenalną przyczepnością oraz niezawodnością.

Należałoby uwydatnić, iż dokładność zrealizowania detali chromowanych emblematów jest bardzo duża. Główny metal używany w tych emblematach to nikiel. Pokrywany jest on w kolejnych procesach chemicznych warstewką chromu, jaka nadaje takim oznaczeniom wyjątkowego wyglądu. Ażeby naklejanie takich pojedynczych a także częstokroć bardzo małych znaków było proste, wyroby pokrywane są powłoką folii transportowej, która ułatwia przeniesienie całej kompozycji liter za jednym razem na założone miejsce. Po umieszczeniu napisu na miejscu, folię zdejmuje się i aplikacja takich oznaczeń jest zakończona. Takie napisy metalowe na wyrobach prezentują się nadzwyczaj ładnie.
napisy metalowe

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Należałoby pamiętać o tym, że fabrykacja tego typu metalowych emblematów logo nastręcza pewnych nakładów na przygotowanie, stąd nie realizuje się w owej technice niedużych ilości. Przed zamówieniem fabrykacji na określony nakład, niedrogo wykonuje się partię próbną (kilka sztuk), które poświadczą zgodność z oczekiwaniami.

Realna jest też realizacja takich oznakowań jak naklejki chromowane w zestawieniu ze sztywnymi podkładami samoprzylepnymi. Powstają wtenczas sztywne tabliczki logo, jakie bardzo łatwo ulokować na towarach.
Metalowe emblematy i oznakowania logo
Tagi: