Zabezpieczenia ramp, regałów lub też wszelkiego rodzaju maszyn są w niektórych sprawach bardzo ważne. Najczęściej blokady ochraniające stosuje się na parkingach, a nawet magazynach, a do różnych sytuacji można kupić odmienne modele.

Naprowadzacze kół samochodowych są montowane w celu ochrony ramp przeładunkowych, maszyn, a także wjazdów – choćby na parking. Są wyprodukowane ze wzmożonych materiałów. Można je zamontować na dwie możliwości – pierwszy z nich polega na wtopieniu w betonie, z kolei drugi przykręcenie do specjalnie wyprodukowanej stopy betonowej. Są wykonywane z rur stalowych oraz dostępne w dwóch metrażach średnicy, a także dodatkowo ochronione powłoką cynkową. W zależności od modelu naprowadzaczy, mają płaskie podstawy albo też przedłużone o 60 cm kolumny. Można dobrać różne ich długości. Wszystkie naprowadzacze oraz odbojnice ochraniające są pokrywane farbą proszkową, bądź zaklejane pasami o charakterze ostrzegawczym w barwach żółto-czarnych.
sklep zoologiczny

Autor: MichaelaPhotos.
Źródło: http://www.flickr.com
odbojnice przemysłowe

Autor: rpavich
Źródło: http://www.flickr.com

Odbojnice przemysłowe,bardzo zbliżone do tych odbojnic przemysłowych, służą do chronienia ścian, budynków oraz bram przed incydentami oraz niemiłymi uszkodzeniami. Ich cel to uchronienie na przykład przed wózkami widłowymi, autami osobowymi oraz ciężarówkami.

Sprawdź następny istotny artykuł (https://www.mercor.com.pl/pl/produkty/oddymianie-grawitacyjne/okna-oddymiaj%C4%85ce-i-napowietrzaj%C4%85ce/), żeby dowiedzieć się sporo detali na interesujący Cię temat. Namawiamy i życzymy miłej lektury!

Są to także zapory na parkingach i blokady wyprodukowane ze wzmocnionych materiałów oraz stali. Są także odpowiednio chronione przeciwkorozyjnie.

Zależnie od powierzchni przedmiotu chronionego, można wybrać różnej kategorii słupy o średnicy od około 33 aż po 193 mm.

Jeśli prezentowany tekst jest dla Ciebie fascynujący, odwiedź ten link barierki drogowe, a dowiesz się więcej informacji, które Cię niezwykle zaciekawią.

Odbojnice przemysłowe można spotkać najczęściej dwuKolorowe, typowo ostrzegawcze i idealnie przykuwające oczy.

Naprowadzacze kół z różnorodnym zastosowaniem
Tagi: