Są takowe sytuacje, gdy jakąś rzecz, przykładowo felgę, o wiele lepiej finansowo jest kupić na szrocie. Oczywiście sama felga musi być jeszcze zdatna i pewna w używaniu.
Oczywiście takowe rzeczy powinno się kupować nowe tak, żeby miały odpowiednio długą gwarancję, jednak ma to znaczny wpływ na cenę oraz czasami ludzie, jacy lekceważą zdrowie oraz życie swoje i osób z grona, wybierają niestety takowe akurat wyjście.

wygląd

Autor: Feed My Starving Children (FMSC)
Źródło: http://www.flickr.com
led

Autor: LANE Boys RC
Źródło: http://www.flickr.com
Tego typu przykładowa felga (felgi aluminiowe 17) wielokrotnie jest zardzewiała, jednak nie zawsze to znaczy, że nie można by reaktywować jej dobrego stanu. Jak się to wykonuje? Specjalne zakłady mają narzędzie o nazwie pistolet do piaskowania i za jego pośrednictwem mogą w prosty i szybki wariant usunąć rdzę. Taki pistolet do piaskowania znajduje także zastosowanie przy np. likwidowaniu starej łuszczącej się emalii. Odmiennym przykładem okoliczności, gdy pistolet do piaskowania mógłby okazać się rozwiązaniem problemu jest przywrócenie blasku naszym garnkom.tu farby kredowe do malowania mebli farby kredowe do malowania mebliPo paru latach użytkowania na ich płaszczyzn osadza się nalot, jaki niekiedy niełatwo jest usunąć nawet za pomocą jakiejś twardej szczotki. Można wtenczas zanieść garnki do specjalnego zakładu a tam kłopot rozwiąże pistolet do piaskowania właśnie.

Posiadacz tego typu warsztatu bezdyskusyjnie posiada również odmienne sprzęty, takowe jak przykładowo odwadniacz do kompresora.

Jak sama nazwa sugeruje, jest to urządzenie do ochrony kompresorów, za pośrednictwem którego działają one prawidłowo poprzez długi okres. Taki odwadniacz do kompresora jest zatem użyteczny w warsztacie lakierniczym albo wulkanizacyjnym.
Jakie akcesoria powinny znajdować się w każdym dobrym warsztacie samochodowym?
Tagi: