Należy zastosować przenośniki rolkowe. Kiedy w naszym magazynie produkty przenoszone są z miejsca na miejsce, zanim w końcu dostaną się do wozu, który weźmie je do miejsca przeznaczenia, to trzeba się namyślić czy wspaniałym rozwiązaniem nie będą przenośniki rolkowe.

przenośniki

Źródło: sxc.hu
Wówczas będziemy mogli na nich ułożyć karton (http://www.bestem.com.pl/ wejdź…) z konkretnym materiałem, a on przesuwając się na specjalnie wykonanych rolkach będzie miał szansę dojechać do celu. Co niesamowite w tym wszystkim, to również fakt, że dzięki zastosowaniu takich przenośników podwładni mniej noszą, a równocześnie cała praca zrobiona jest sporo szybciej i lepiej (oferta przenośników rolkowych), co przekłada się na funkcjonowanie całej firmy.

Regały (więcej o regały wysięgnikowe-> więcej info) jezdne dopomagają zaoszczędzić przestrzeń

Jeśli mamy niewiele przestrzeni, a jednocześnie wiele dokumentów do przechowania, to należy pomyśleć czy odpowiednim pomysłem dla nas nie okażą się regały jezdne. Możemy je odpowiednio przesuwać, a w chwili kiedy dokumenty z danego regału nie będą nam niezbędne, mamy szansę go dobrze dosunąć do innego regału, który z nim sąsiaduje. Dzięki temu mamy szansę sobie zagwarantować więcej miejsca oraz przestrzeni, a równocześnie powodujemy, że dokumenty są lepiej przechowywane, ponieważ przy dokładnym zsunięciu regałów, nie są narażone na oddziaływanie wilgoci i pyłu, który może je zniszczyć.

regały

Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com

Wciąż warto szukać odpowiednich sposobów

Kiedy posiadamy firmę, to ciągle powinniśmy poszukiwać najlepszych rozwiązań, tak aby przez nie mieć szansę powiększyć wydajność naszego przedsiębiorstwa. Dlatego warto zainwestować w przenośniki przez które spełnianie zadań minie prędzej oraz sprawniej, a dobrze dopasowane regały pomogą nam zmieścić dużo więcej produktów w naszej przestrzeni magazynowej (sprawdź ofertę regałów jezdnych), nawet jeżeli jest ona naprawdę niewielka. Najistotniejsze, to wciąż poszukiwać rozwiązań, które okażą się odpowiednie dla naszego zakładu.

Regały jezdne cieszą się wielką popularnością
Tagi: