Wbrew pozorom firma Hardox to nie włącznie blaszki trudnościeralne, o których to już jakiś okres temu pisaliśmy. Z pod szyldu nazewnictwa „Hardox”, wyszły także takie rzeczy jak rury, lemiesze, śruby do lemieszy, czy tez sita.

Warto jednak zagłębić się bardziej w temacie firmy Hardox, albowiem można po dowiadywać się interesujących rzeczy na temacik ich alternatywy stali…
traktor

Autor: Lelou
Źródło: http://www.flickr.com

Jak dobrze jest zauważyć, pisaliśmy już na temacik blach trudnościeralnych z pod marki Hardox. Istnieją ich parę rodzajów, o numerach: 400, 450, 500, pięćset pięćdziesiąt, sześćset, a także alternatywa Extreme.

Na pewno zainteresuje Cię nasza strona www, znajdziesz tam sporo zajmujących wiadomości. Miej na uwadze, że jest na bieżąco aktualizowana.

Zastosowanie owych blach jest niewiarygodnie wszechstronne. Mogą być stosowane w szczególności w: obróbkach warsztatowych (przy okładaniu skrzynek śmieciarek, płytkach okładzinowych do nakrycie ścianek kieszeni sortownika, czy przy chwytakach, nie wspominając już o zastosowaniu przy niszczarkach), przy budowaniu dróg (używane przy łopatkach mieszadeł wewnątrz asfaltowni, kontenerach do transportu, czy też czerpakach oraz koparkach i tak dalej), czy też wewnątrz kamieniołomach oraz kopalniach, oraz pamiętajmy o przemyśle drzewnym, gdzie są one stosowane do cząstek oraz podzespołów do maszyn rodzaju: zrywkowych, przeznaczonych do ścinania, tartacznych, oraz przeznaczonych do transportu.

Na niniejszej stronie jest sporo użytecznych wiadomości, jednak szybko przeczytaj też inne szczegółowe informacje bramy rozwierne. One również są bez wątpienia godne uwagi.

Jeśli chodzi o obrabianie napomkniętej stali, to istnieje możliwość ją przecinać: laserem, plazmą, gazem, a także wodą. Poza tym obrabia się ją przez skrawanie CNC, a także przez walcowanie.

Stal Hardox bywa także doskonała przy usługach związanych z remontem, przy takich przedmiotach jak: kruszarki, betoniarnie, czy też przesiewacze, maszynki recyklingowe a także rolnicze, oraz tak w dalszym ciągu.
Stal Hardox – a więc, wszyściutko co dobrze jest wiedzieć na temat owej firmy
Tagi: