„Reklama dźwignią handlu” mówi znane przysłowie. Jeżeli ktoś próbuje zarobić na sprzedaży dóbr lub oferowaniu usług powinien być świadomy jak reklama wpływa na sprzedaż i budowanie relacji między firmą a klientem. Bo jeżeli nie rozreklamujemy naszego produktu lub usługi to jak potencjalny klient ma się o nich dowiedzieć? Może oczywiście zajrzeć przypadkiem do siedziby firmy ale warto mu w tym pomóc. Jednym ze sposobów na zostanie dostrzeżonym na rynku jest reklama wizualna. Wszechobecne banery i ulotki reklamowe świadczą o skuteczności tego typu promocji, ponieważ nikt nie inwestowałby w reklamę, która nie jest skuteczna.

miasto

Autor: Alexander Synaptic
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli już zdecydujemy się zareklamować naszą firmę poprzez reklamę wizualną, to należy sobie zadać pytanie jaką pracownię reklamową wybrać? Na rynku działa tak dużo firm zajmujących się reklamą, że można się łatwo pogubić. Na początku warto więc zapoznać się z propozycją tych firm, które mogą się poszczycić doświadczeniem. Mamy wtedy gwarancję, że dana firma zrealizuje zamówienie w pełni profesjonalnie i nie przepłacimy.

Nie każdy wie, że baner reklamowy to obecnie jedna z najprostszych i najbardziej powszechnych form reklamy wizualnej. Baner reklamowy można bardzo łatwo przetransportować w dowolne miejsce i szybko go zainstalować. Są one drukowane ploterem 3 generacji, w fotograficznej jakości, w dowolnym nakładzie i formacie. Każdy baner ma wzmocnioną krawędź i metalowe oczka ułatwiające montaż. Jeśli klient (następna strona) nie ma swojego projektu, to pracownicy firmy pomogą go stworzyć. Na stronie WWW firmy reklamowej dowiemy się także jak samodzielnie zainstalować baner reklamowy.

miasto we mgle

Autor: Lars Plougmann
Źródło: http://www.flickr.com

Do wszystkich wydruków stosowane są jedynie oryginalne tusze co gwarantuje ich najwyższą jakość. Wydruki wykonywane są techniką Intelligent Interweaving czyli drukiem falą z przeplotem. Wydruki wielkoformatowe mogą być wykonywane na różnych podłożach w zależności od potrzeb. Zobacz wydruki wielkoformatowe a nie pożałujesz!

Od początku działalności każdy klient pracowni jest traktowany indywidualnie, dzięki czemu każde zlecenie jest wykonywane w taki sposób aby spełnić wszystkie oczekiwania zamawiającego. Pracownicy firmy przywiązują dużą wagę do czasu wykonania zleceń, co sprawia, że dużo z nich może być wykonanych „od ręki”, tak że ich odbiór często jest możliwy nawet w dniu złożenia zamówienia!

Źródło:
Wydruki i nie tylko „od ręki”
Tagi: