Wszyscy studenci powinni w trakcie edukacji notować bardzo duże ilości informacji. Robiąc to wykorzystują różnorodnego rodzaju bruliony albo notesy. Dodatkowo co poniektórzy wykorzystują ponadto segregatory, żeby móc w jednym miejscu zebrać notatki odnoszące się do konkretnej dziedziny nauki.

loyaltyzen, programy lojanościowe
Dla tego typu ludzi znakomitym rozwiązaniem jest kołonotatnik, czyli notatnik, który posiada kartki złączone za pomocą plastikowej spirali lub metalowych kółek. Kartki w takim notesie są przystosowane do łatwego wyjęcia oraz zamocowania w segregatorze.

Zaintrygował Cię ten wpis? Zatem będą przydatne ekstra źródła (http://www.kesbet.pl/produkty/stojaki-na-rowery/), które dadzą Ci więcej szczegółów na ten temat. Zachęcamy więc do wejścia w poniższy link.

Jeżeli kołonotatnik z recyklingu ma 4 otwory i jest formatu A4, to znakomicie pasuje do każdego segregatora. Kartki w tego typu notesie posiadają zazwyczaj gramaturę w przedziale ok. 50-100 g oraz biel papieru o wartości 170 CIE. Tego typu notatniki można kupić w wersji np. A4 bądź A5 oraz ilością 100 czy 120 kartek.

Intrygują Cię różnego typu bonusy? Dobrze się składa, ponieważ masz szansę przejść na kolejną stronę i tam wgryźć się w dokładne wątki.

Kołonotatniki mają polipropylenową okładkę oraz mogą mieć zaokrąglone rogi. Kolejne kartki posiadają perforację, wyraźny margines oraz mogą być produkowane w wersji w kratkę lub w linię. Wykonany z metalu grzbiet posiada zamykające oczko.

Tego typu kołonotatnik może być oczywiście używany nie tylko przez studentów, lecz także przez wszystkich innych uczniów czy choćby w biurach. Docenią go szczególnie osoby pracujące w dziale kadrowym lub w księgowości, ponieważ oni zazwyczaj korzystają ze segregatorów, a aktualnych rzeczy, jakie korzystniej byłoby zanotować posiadają sporo.

Problematyka tych notatek mogłaby być uwzględniona już na etapie zapisków, ponieważ kołonotatnik ma wykonane z kartonu przekładki, na których zamocowane są plastikowe etykiety. To one właśnie dają możliwość przyporządkowania kartek do dobranych przez siebie tematów.
Co jest ciekawym rozwiązaniem dla ludzi, którzy robią duże ilości notatek?
Tagi: