Od mnóstwa lat na całym świecie, niezwykle popularne są małe notesiki, w jakich poszczególne karteczki mają z jednej strony cienką powłokę kleju. Możemy na nich zapisywać różnorodnego rodzaju pilne rzeczy, które musimy załatwić w najbliższym czasie.
Jeżeli tylko mamy na to ochotę, różne barwy tych kartek też mogłyby mieć nadane przez nas znaczenie.

wielokolorowe notesiki

Autor: roovuu
Źródło: http://www.flickr.com
załadunek chłodni

Autor: Glen Wallace
Źródło: http://www.flickr.com
Przykładowo kartki w odcieniu bordowym mogłyby mówić, że dana informacja jest bardzo ważna. Już od wielu lat takie wielokolorowe notesiki uratowały wiele ludzi przed zapomnieniem o jakiekolwiek istotnej sprawie. Dzięki wspomnianej wcześniej warstwie kleju, możemy tego typu karteczki przyklejać niemalże wszędzie. Na biurku, na lodówce czy też regale. Co poniektóre osoby przyklejają je także na wejściach, żeby nie zapomnieć o czymś tuż przed wyjściem.

Nie zwlekaj – naciśnij ten link wódka z pieprzem i ciesz się stworzonymi tam świeżymi tekstami. Zapewne poszerzą one Twą wiedzę na powyższy temat.

Osoby, dla których poza użytecznością takich kartek ważna jest również ich postać, mogą być mile zdziwione tym, że barwne notesy mogłyby być oferowane w niemalże każdym kształcie: domku czy serca.

Ich wymiar jest oczywiście zależny od danego kształtu, jednak najczęściej jest to ok. 10×8 albo 8×6 cm. gramatura (zobacz odwiedź ten serwis https://super-edu.pl – wejdź teraz) papieru to około dwieście g/m2. Takie wielokolorowe notesiki oferowane są w kompletach po 48 kartek. Te natomiast mogłyby posiadać nie tylko odcień kredowobiały, ale również czerwony czy żółty. Znane są także ostatnio niezwykle jaskrawe barwy.

Poszczególne kartki mogą posiadać także przeróżne wzroki, jakie dodatkowo dekorują płaszczyznę papieru. Takie notesy są niezwykle znane i pożyteczne, dlatego też są z przyjemnością używane nie tylko przez osoby dorosłe, ale też nasze potomstwo.
Co może nam przypominać o istotnych sprawach?
Tagi: