Kompresor to nadzwyczajne narzędzie, które niewątpliwie przyda się na każdym obejściu. Musimy odkręcić koła w aucie, czy korzystać z pneumatycznych szlifierek? To urządzenie na pewno ułatwi nam życie i zaoszczędzi sporo cennego czasu. Kompresor znakomicie sprawdzi się również w warsztatach naprawczych i na placu budowy, w wulkanizacji czy podczas wiosennego remontu.

sprężarka tłokowa

Źródło: http://www.pneuma.pl/
Jak znaleźć model, który spełni nasze oczekiwania? Na jakie dane techniczne zwrócić największą uwagę? Zakup zależy od naszych potrzeb. Jeśli poszukujemy kompresora do użytku własnego, nie musimy skupiać się na najwyższej półce cenowej.kliknij w link części zamienne do pieców próżniowych części zamienne do pieców próżniowychCałkowicie dobrze spisuje się ciśnieniowy zestaw przenośny o napędzie elektrycznym. Do pompowania kół w samochodzie, czyszczenia narzędzi czy opryskiwania ogrodu zalecany jest kompresor olejowy.

Do zakładów pracy wymaga się na ogół wyższych parametrów. Skontrolujmy pojemność butli a także moc elektryczną. Takie kompresory najczęściej znajdują zastosowanie w warsztatach samochodowych i wulkanizacjach. Profesjonaliści zaufali marce Metabo, marce popularnej w wielu krajach. Kompresor Metabo potrafi pracować w najtrudniejszych warunkach (kompresory). Moc, bezpieczeństwo połączone w parze z najnowszą techniką wyróżniają markę na tle pozostałych.

Przed podjęciem decyzji zastanówmy się jakiego urządzenia potrzebujemy: stacjonarnego czy przenośnego. To logiczne, że jeśli sprężarka będzie wykorzystywana na budowie, mobilność sprzętu byłaby jak najbardziej zalecana. Wszak niełatwo zgadnąć, w jakich warunkach ekipa remontowa będzie używała sprężarki. Nie zapominając o tym fakcie, zwróćmy uwagę na wagę urządzenia, a także łatwość jego przenoszenia. Zazwyczaj mobilne kompresory tego typu wyposażone są w 2 lub 4 koła jezdne. Niezależnie od zastosowania sprężarki jest to zakup, który prędzej czy później z całą pewnością się opłaci.

Nie ma co czekać, takie niesamowite okazje należy szybko wykorzystywać, więc nie wahaj się i szybko sprawdź kompletną ofertę.

Jej niezawodność, łatwość w obsłudze oraz szeroki wachlarz zastosowań czyni z niej narzędzie niezbędne w każdym gospodarstwie domowym czy firmie.

Dlaczego dobrze jest kupić sprężarkę powietrza