Klucz dynamometryczny, to urządzenie powszechnie używane na całym świecie, umożliwia precyzyjne dokręcanie złączeń gwintowanych. W każdym dobrym warsztacie naprawy samochodów z pewnością nie może go zabraknąć. Klucz dynamometryczny jonnesway, to urządzenie precyzyjne, służące do dokręcania kombinacji gwintowych z siłą o precyzyjnie obliczonym momencie.

strona www

Autor: John R. Southern
Źródło: http://www.flickr.com
Zbudowany jest ze stali chromowo wanadowej, co zapewnia jego solidność i wytrzymałość. Klucz dynamometryczny jonnesway posiada automatyczny naciąg zapadki dynamometrycznej, jaka po osiągnięciu wymaganej siły dokręcania, skacze o jeden ząbek, wydając specyficzny dźwięk. Skala momentów ulokowana jest w rączce klucza, jej regulowanie przebiega przez obrót nasadą, w następnej kolejności należy zablokować klucz zabezpieczeniem na końcu rączki.

Rączka sporządzona jest z mocnego surowca syntetycznego i posiada ergonomiczny kształt. Klucz dynamometryczny jonnesway (kliknij w link) ma certyfikat – ifs kalibracji. Klucz dynamometryczny jonnesway jest narzędziem z górnej półki. Nie są najtańsze, lecz warto zainwestować, by długie lata cieszyć się należytym, skutecznym sprzętem.

klucze dynamometryczne, klucze

Prostownik to część, lub zestaw składników elektronicznych który służy do transformacji napięcia przemiennego na prąd jednego znaku i jest wymienione na napięcie stałe.Prostownik z rozruchem i przełącznikiem napięcia ładowania jest niezrównany w każdym zakładzie, domowym garażu, bądź gospodarstwie rolniczym. Napięcie ładowania sterowany jest w 6 poziomach. To łatwe w obsłudze narzędzie, wspierające rozruch dzięki wyłącznikowi, na długim kablu. Duże dzielniki gwarantują szczegółowy odczyt bieżącego napięcia ładowania, także napięcia, a sam bieg ładowania, może być na bieżąco monitorowany.

Prostownik z rozruchem posiada niezwykle odporne obejmy biegunowe do ładowania akumulatorów, o izolowanych uchwytach, które przynoszą najlepszy kontakt z biegunami akumulatora. Prostownik z rozruchem posiada dwojaką ochronę. Przed przeciążeniem i fałszywego podłączenia. Niezwykle mocna, stalowa obudowa, jest odporna na zarysowania i zaopatrzona jest w wygodny uchwyt który ułatwia przenoszenie go.
Klucz dynamometryczny jonnesway, prostownik z rozruchem
Tagi: