W sprzedaży można znaleźć dużo gadżetów, które mają ważną funkcję w marketingu, a jednocześnie są bardzo praktyczne. Na pewno do głowy od razu wam przychodzą długopisy. W moim wpisie akurat o nich pisać nie będę , omówię za to kilka innych wyrobów. Standy kartonowe to zdecydowanie funkcjonalne gadżety.

ulotki reklamowe

Autor: Charles Clegg
Źródło: http://www.flickr.com

Znakomicie pozwalają układać każdego rodzaju świstki, kartki i inne papiery, stąd każdy człowiek w twoim biznesie powinien takie coś dostać. W ten sposób podniesiesz znacząco higienę pracy, bo każdy wie, że zatrudnieni bałaganem łatwiej się irytują i dekoncentrują. W Internecie da się odszukać wielofunkcyjne przekładki, nadające się do wszystkich typów segregatorów. Pasują najczęściej do popularnych formatów A4 i A5. Przekładki do segregatora możesz zamówić w wielu kolorach i z dowolnymi napisami i znakami. Polecam na nich nakleić znak firmy.

Teczki ofertowe mają identyczną porządkującą rolę, co receptariusz MILO, ale są bardziej znaczące dla marketingu firmy. Sklep może wyprodukować dla ciebie estetyczne teczki z obrazkami z przodu i z tyłu. Teczki firmowe rozdaj swoim pracownikom, dzięki czemu wzmocnisz ich poczucie przynależności. Warto je również dawać klientom, którzy na pewno docenią ten elegancki i przydatny prezent.

Wzorniki to praktyczne gadżety dla każdego salesmana. To bezdyskusyjna sprawa, że przedstawiciel handlowy musi posiadać ze sobą próbki. Kup ewzorniki – (zobacz https://www.jeger.pl/pl/wzorniki-do-efektow-dekoracyjnych/326-beton-wzornik-5902166632321.html)ne wzorniki reklamowe, przystosowane do twojego gustu i do oferowanych przez ciebie towarów. To znana prawda, że cieszący oko wzornik twojego przedstawiciela świadczy o prestiżu przedsiębiorstwa.

Standy reklamowe Milo to świetna forma reklamy.

Nie zwlekaj – jeśli zaintrygował Cię ten tekst, to zachęcamy Cię do wejścia do wpisu autora (http://www.pieczatki.pl/pieczatki-na-zamowienia/), aby przyswoić kolejne niezwykłe informacje.

Da się je umiejscowić praktycznie w każdym miejscu i są mocno zauważalne. Wspaniale wyglądają w tle sal konferencyjnych, na punktach wystawowych i przed budynkami. Dobry producent segregatorów ma w ofercie sporą gamę tych banerów i daje możliwość dopasowania wielkości i typu.. Najczęściej w asortymencie znajdują się tzw. X-bannery i L-bannery, noszące takie miano w ten sposób od układu stojaka. Standy mają różną liczbę stron, w ofercie występują obustronne, trzystronne i obrotowe.

Produkty potrzebne dla promocji firmy
Tagi: