Aktualnie możemy napotkać przeróżne rodzaje posadzek. Posadzki ozdobne w obecnych czasach to innowacyjna oraz coraz częściej stosowana metoda pozwalająca na wykonanie nawet najbardziej wymyślnych projektów.

temat

Autor: Sterling College
Źródło: http://www.flickr.com
W wybudowanych oraz budowanych dopiero budynkach taki materiał ma duże szanse zagościć dzięki technologii polerowania betonu. Tego typu beton to nowy sposób obróbki betonu, na który składa się szlifowanie, polerowanie i impregnowanie za pomocą specjalistycznych preparatów .

Jeżeli chcesz poznać coś rzeczywiście bardzo przydatnego, sprawdź treść tej strony a na pewno nie będziesz żałować.

Ten tani oraz powszechnie dostępny konstrukcyjny surowiec dzięki nanotechnologii mógłby zostać z sukcesem wykorzystywany jako materiał do dekorowania w budynkach o różnym przeznaczeniu. Taki beton (www.bazalt.pl/) można by zastosować jako posadzki w biurach, garażach podziemnych, szkołach czy też centrach logistycznych. Dzięki temu, że polerowany beton jest odkażony, może nadawać się do miejsc z żywnością i marketów wielkopowierzchniowych. Doskonale także nada się do konstrukcji szpitali czy też obiektów sakralnych. Jeśli interesuje cię polerowanie betonu Warszawa niech okaże się miejscem, w którym będziesz szukać odpowiednich fachowców.

hala

Autor: Sanplast S.A.
Źródło: Sanplast S.A.
Posadzki z polerowanego betonu są bardzo równe i mają bardzo długą trwałość. Mogłyby służyć tak długi czas, jak płyty wykonane z betonu, a to nawet kilkadziesiąt lat. Są one bezpieczne dla użytkowników, gdyż są antypoślizgowe oraz bardzo proste do utrzymania w czystości. Dzięki swojemu doświadczeniu dowolna spółka może dostosować odpowiednie rozwiązanie dla każdego odbiorcy i zapewnia, że okaże się ono idealne.

Firma proponuje darmowy test, który pozwoli na kontrolę technologii bezpośrednio na posadzce odbiorcy. Jedną z zalet szlifowanego betonu jest ochrona przed pyleniem. Prezentuje się on bardzo ładnie, a pomieszczenie, w jakim jest tego typu posadzka, wygląda na zadbane.
W jakim miejscu mogą być posadzki z polerowanego betonu i czy można by taką wykonać np. w kościele?
Tagi: