Z jakiego powodu blaszka marki Hardox jest tak niepowtarzalna? Jakie istnieją jej alternatywy? Czy firma Hardox ma jakąś rzecz jeszcze do zaoferowania? Odczytaj nasz artykuł!
Firma Hardox to na konkretną chwilę lider na ryneczku blach trudnościeralnych.

blachy trudnościeralne

Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com
Jak sama przedsiębiorstwo stwieRdza, ich wyroby nadają się nawet na najbardziej „agresywne” pola eksploatacji. Blacha Hardox ma w posiadaniu na daną chwilkę poza pierwotnymi grubościami również alternatywy pomiędzy 0,7 do nawet 160 mm. Powstały alternatywy blach, o numerkach: czterysta, czterysta pięćdziesiąt, pięćset, 550, a także 600, omijając te istnieją jeszcze alternatywy o nazewnictwach: HI-TUF i Extreme. Wszystkie te blaszki nadają się również do najcięższych robót, oraz wystarczą na bardzo długi okres stosowania.
mieszkanie

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Blachy trudnościeralne to nie pojedyncza alternatywa, jaką oferuje przedsiębiorstwo Hardox. W swym asortymencie posiada takie rzeczy jak: pręty okrągłe, rurki Hardox 400, rury Hardox 500, a także tak przezywane „Hardox HITEMP”. pręty okrągłe Hardox bywają zrobione z dobrze nam znanych blach, tyle że w formie okręgów. Ich średnice bywają w przedziale zaczynając od 40 do siedemdziesięciu milimetrów oraz długości do pięciu tysięcy milimetrów – .

Co zaś dotyczy się rurek, to są one odzwierciedleniem blach o tym samiutkim numerze, z taką rzeczą, że rurka (zobacz również taśma maskująca do wysokich temperatur) Hardox 500 mimo właściwości ma możliwość zostać (spoglądając na opis producenta): „spawana, cięta, frezowana lub wiercona przy użyciu standardowych technik warsztatowych”, oraz „może zastąpić inne kosztowne części eksploatacyjne wykonane z żeliwa chromowego albo napawane.” Jak zobaczyć każda z tych rzeczy prowadzi do pojedynczej rzeczy – nie istnieje lepszej firmy aniżeli firmaprzedsiębiorstwo Hardox!
Blacha Hardox – czyli, najlepsza blacha trudnościeralna na świecie
Tagi: