Styli we współczesnym wyposażeniu kuchni jest naprawdę sporo. Sprawdzają się zarówno projekty wyjątkowe, o nowoczesnym designie, jak i ponadczasowe, klasyczne projekty w drewnie lub szkle. Ważne, aby wycelować w odpowiadający nam styl i się go trzymać.

Meble kuchenne na wymiar od Black Red White

Autor: Black Red White
Źródło: Black Red White

Na początku zobaczmy, co bierze górę w naszej kuchni, jaką mamy zastawę, jakie sztućce, czego najchętniej używamy. Zaletą jest to, że wyposażenie kuchni w przydatne akcesoria możemy postępować krok po kroku oraz to, że nie musimy mieć bardzo wielu akcesoriów naraz, więc ich zbieranie możemy rozłożyć w czasie. Sporo sklepów oferuje całe zestawy w ustalonej konwencji. Dla zainteresowanych: marka koziol.

Zastanówmy się, czy chcemy ją zachować i iść w jednolitą klasykę, czy możemy nieco zaszaleć i wprowadzić do naszej kuchni nowoczesny design, żywą kolorystykę i wyszukane wizje projektantów. Na wyposażenie kuchni składają się rzeczy duże, jak artykuły AGD i rzeczy małe, jak dodatki. Akcesoria możemy zmieniać częściej, dlatego to one mogą nadawać styl naszej kuchni. Możemy na przykład zacząć od tego, co umieszczamy na jadalnym stole. Wielokolorowe, radosne podkładki pod talerze z powodzeniem odświeżą całe wnętrze, nie tylko nasz stół jadalny.

Ten temat Cię interesuje? Więc odsyłam tu (www.hyzynski.pl/oferta/kostka-granitowa/), gdyż znajdziesz tutaj interesujące dane na opisywane zagadnienie, które godne są zainteresowania.

Koziol ma u siebie spory wybór podkładek z wielu tworzyw – silikonowe, plastikowe czy bawełniane. Więcej w tematyce: wyposażenie kuchni.

Wszystkie w żywych barwach. Na wielu stołach gości najczęściej pieprzniczka, solniczka czy oliwa w szklanej butelce. One również mogą ożywić stół, jeżeli postaramy się o ładne modele w zabawnych kształtach. Klips do serwetek z króliczymi uszami czy otwieracz do butelek z oczami żaby albo solniczka i pieprzniczka przybijające sobie piątki – Koziol wydaje się mieć niczym nieskrępowaną wyobraźnię! Kuchnia i jadalnia ożyją, jeśli wprowadzimy różnobarwne elementy również na półkach.

Dzbanki o nietypowych kształtach i zabawne kubki oraz dekoracyjne pudełka do przechowywania produktów sypkich będą każdego dnia cieszyły oko. Barwne patyki do koreczków w miejsce zwykłych, drewnianych wykałaczek lub miseczki na chrupiące przegryzki zamiast orzechów w puszce będą hitem każdej imprezy i zostaną docenione przez gości!

Kolorowe torebki marki Authentics

Autor: Authentics
Źródło: Authentics

Jeśli tylko podobają nam się dodatki z fantazją, postawmy na oryginalność i wysoką jakość. Produkty, których codziennie używamy z przyjemnością, bardzo długo będą nam służyć, jeśli wybierzemy je uważnie i postawimy na zaufane marki.

Kuchnia w stylu klasycznym czy nowoczesna? Jak grać akcesoriami, by uczynić z niej miejsce z pazurem?
Tagi: