Sprowadzając produkty z Chin narażeni jesteśmy na sporo kłopotów. Kłopoty z wykonaniem składników, które dyskwalifikują finalnie produkt ostateczny, Kłopoty z produkcją, z ludźmi, no i z późniejszą dostawą.

Jak zrobić, aby się tego wszystkiego ustrzec?

Kiedy sprowadzamy nasze produkty jako importer z Chin musimy spróbować dogadać się z naszym kontrahentem od samego początku robienia zamówienia. Gdy jest to jednak kolejny kontrakt właściwym pomysłem jest by posłać kilka sprawdzonych osób – specjalistów od spraw jakości do fabryki, w której powstają nasze produkty lub komponenty. Owa kontrola jakości w Chinach umożliwia już na samym początku ustrzec się problemów związanych z rodzajem stosowanych materiałów – kontrola jakości w chinach – wejdź. Poza tym, jako importer z Chin, jesteśmy w stanie zadbać, by nasze towary były tworzone w satysfakcjonujący nas sposób. Przecież nie chcemy, by po dostarczeniu okazało się, że otrzymujemy towar wybrakowany albo słabszej jakości. Nad samą konstrukcją trudno zapanować, bo tak naprawdę nasi wysłannicy musieliby być na miejscu w trakcie trwania całości procesu. Dlatego najlepiej, by kontrola jakości w Chinach nie była jedyną.

Czy chcesz znaleźć podobny post? Jeżeli tak, to bez obawy kliknij ten link i zerknij na ofertę (https://artykulyreligijne.pl/tlo-do-grobu-panskiego), która prawdopodobnie też przykuje Twoją uwagę.

Niesłychanie ważne, by zaraz przed wysyłką towaru przez spedytora, producent przesłał do nas tak zwany shipment sample czyli jeden albo dwa wzory wyprodukowanego towaru – dokładnie takiego, jaki zapakuje do kontenera. Dzięki temu będziemy pewni dostawy, a jednocześnie w razie jakichkolwiek problemów, będziemy mieli dowód, iż dostawca przesłał błędny produkt. Towar należy okleić kilkukrotnie taśmami, a także dodatkowo przeliczyć jeszcze u producenta.

Jeśli stworzony tutaj artykuł wciągnął Cię i chcesz więcej, to zapewne przypadnie Ci do gustu link (https://www.maximgroup.pl/laptopy-asus/fx-53), gdzie wyszukasz więcej treści.

Dzięki temu jesteśmy w stanie uniknąć kradzieży już na statkach. Najczęściej jednak takie braki wychodzą już przy przeliczeniu u nas w magazynie. Wtedy jednak także można zgłosić się po odszkodowanie albo od przewoźnika, albo dostawcy. Warunkiem jest kwestia zgłoszenia problemów z dostawą już przy kierowcy. Wydłuża to jednak okres przyjmowania na stan towaru, a przeważnie przecież zależy nam głównie na czasie.

Owe sytuacje, głównie w gorącym wakacyjnym okresie są niezwykle częste w przewozie.

Nie zapomnijmy jednak, że producent jest naszym wspólnikiem, a nie oponentem. W dużej liczbie przypadków jemu również zależy na sytuacji, by produkt był pełno jakościowy – więcej – importer z chin.
W jaki sposób zadbać o nasze dostawy, czyli trochę porad, jak dopilnować, by kontrola jakości produktów wykazała 0% wad
Tagi: