Jest mnóstwo możliwości wykorzystania wolnej chwili, zwłaszcza z wybranką serca. Zaczynając od spaceru po plantach, przez kino, atrakcje wesołego miasteczka, teatr, do wypadu do restauracji. Zadaniem faceta w tej sytuacji będzie zapewnienie wygody, interesującego i przyjemnie spożytkowanego czasu dziewczynie – bądź damie – przecież mówi się, że to pan zaprasza panią, nie na odwrót.

Dotyczy to szczególnie restauracji. W dowolnym większym mieście znajdzie się z pewnością restauracja, która serwuje coś więcej, niż odgrzewaną, chłodzoną pizzę i piwo z nalewaka. Jest ich na pewno spory wybór, więc warto wcześniej chociaż wejść na moment do takiej miejsca, spojrzeć na jej wystrój i dowiedzieć się, co za dania oferuje karta menu .

Interesuje Cię opublikowany w tym serwisie tekst? Kliknij zatem dodatkowo tutaj oraz przeczytaj więcej info haftowane ręczniki na opisywany temat!

Kobietom czasami trudno dogodzić, a część z nich jest utwierdzona w przekonaniu, że mężczyzna czyta ich myśli na wylot. Można się tego częściowo uczyć, ale wymaga to czasu i licznych prób i błędów; gdy jednak już poznasz swoją wybrankę na tyle, żeby umieć powiedzieć, co będzie się jej podobać, a do tego w pewien sposób pozwolić jej pokazać, jaki ty masz gust, wybierz cichą, lecz ładną, spokojną, ale kosztowną restaurację i zawieź ją tam na romantyczną kolację ze świecami, kieliszkiem wina i całą resztą tego, czego oczekuje świadoma kobieta po tego typu schadzce.

Stolik w restauracji dla dwojga

Autor: Frerieke
Źródło: http://www.flickr.com/

Z przytoczonych propozycji posiłek w restauracji jest okazją, w której najtrudniej zrobić dobre wrażenie na dziewczynie, lecz jeśli się to uda, da się spędzić w jej towarzystwie bardzo miły wieczór. Musisz jednak mieć na uwadze, by umieć się zachować i nawet jeśli dziewczyna nie ma na ten temat pojęcia, pamiętać o licznych drobnostkach. Jakiego rodzaju wino zamówić, jakie z posiłków zaproponować, jakie widelczyki i łyżeczki służą do jakiego z dań. W skromniejszych restauracjach spotykane są się często na stolikach przyprawniki z maggi , solą i pieprzem, ale w chwili, kiedy uznasz, że przykładowe danie nie pasuje tobie albo twojej wybrance, trzeba również z godnością i elegancją zwrócić kelnerowi uwagę i poprosić o przyniesienie właściwej przyprawy. No i wreszcie: nie jest to spacer ani seans w kinie z popcornem i należy się stosownie do okazji ubrać.

Wszystko to zdaje się niełatwym i złożonym zagadnieniem, szczególnie dla kogoś, kto rzadko uczęszcza w takie miejsca, jednak stanowi bardzo skuteczny sposób na to, żeby zaimponować dziewczynie. Nie jest to ani łatwe, ani tanie, ale szczególnie pomaga w przygodzie z dziewczynami.
Na jakie aspekty zwrócić uwagę wybierając dobrej restauracji?
Tagi: