Jeżeli prowadzisz firmę z pewnością myślisz o redukcji zbędnych wydatków. Dowiedz się, co możesz uczynić, by rachunki za prąd nie były tak dotkliwe. Jakiś czas temu technologia LED była wykorzystywana przede wszystkim w oświetleniu domowym. Obecnie oświetlenie LED cieszy się dużą popularnością wśród przedsiębiorców czy właścicieli dużych firm. Z jakiego powodu?

Oświetlenie przemysłowe i uliczne LED

oświetlenie

Autor: Grand Parc – Bordeaux, France
Źródło: http://www.flickr.com
Powodem rosnącej popularności takiego rodzaju oświetlenia jest… duża oszczędność. Jeśli w swoim biurze albo hali produkcyjnej, tudzież fabryce zastosujesz oświetlenie przemysłowe LED, już po kilku miesiącach, Twoja inwestycja się zwróci. Niektórzy twierdzą, iż po wymianie oświetlenia, w krótkim czasie odnotowali nawet kilkukrotny zwrot z uprzedniej inwestycji. Z jakiego jeszcze powodu radzimy zainstalować oświetlenie LED? Z tego względu, iż żarówki LED mają ogromną żywotność. Mogą efektywnie działać aż przez kilka lat! Zatem masz gwarancję, że jeśli zakupisz oświetlenie przemysłowe (szczegóły na stronie http://www.mercor.com.pl/pl/produkty/oddymianie-grawitacyjne/klapy-oddymiaj%C4%85ce/) LED, nie będziesz musiał go często wymieniać.

Oświetlenie przemysłowe LED nie jest tylko używane w pomieszczeniach zamkniętych.

oświetlenie

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Następnym atrybutem oświetlenia LED jest jego wszechstronne zastosowanie. Oświetlenie przemysłowe Led idealnie sprawdza się nie tylko w przestrzeniach zamkniętych, ale również na terenach otwartych: w parczkach, ogrodach, na zieleńcach, w lampach oświetlających miejskie ulice – .

Chciałbyś dowiedzieć się coś podobnie interesującego? Ekstra, ta strona www pillow plates production z pewnością będzie dla Ciebie użyteczna, gdyż odnajdziesz na niej wiele tego typu informacji.

W takim przypadku producenci oferują żarówki i oprawy, które posiadają sporą moc i emitują intensywne światło o dużym zasięgu. Czym cechuje się oświetlenie przemysłowe i uliczne LED? Tym, iż w żarówkach w tej klasie produktów, diody LED są bardzo gęsto rozmieszczone i pochodzą od znanych producentów.

Oświetlenie przemysłowe i uliczne LED – kilka wersji

Producenci oferują różne odmiany produktów w zakresie oświetlenia przemysłowego i ulicznego LED. Jeśli poszukujesz konkretnego produktu, musisz zwrócić wyjątkową uwagę na rodzaj gwintu żarówki, tak by ył dopasowany do mocowania lampy ulicznej lub przemysłowej. Nadzwyczaj ważną rzeczą jest również siła żarówki. Musisz wiedzieć, iż rozmaite rodzaje żarówek, posiadają różną moc. Producenci dostarczają nam żarówki o mocy kilkunastu watów, jednak w sklepach zauważysz także żarówki o sile 100 i więcej wat! Na co jeszcze musisz zwrócić szczególną wyjątkową uwagę w trakcie wyboru oświetlenia? Przed ostatecznym wyborem sprecyzuj jego przeznaczenie. Z jakiego względu? Musisz wiedzieć, że każdy rodzaj żarówki posiada odmienne ułożenie diod, a więc kąt padania światła w każdej z tych żarówek będzie inny. Jeśli zależy Ci na skupionym i mocnym świetle, zdecyduj się żarówki o wąskim kącie padania. W dużych pomieszczeniach znakomicie sprawdzą się żarówki LED, które mają rozmieszczone diody na całej przestrzeni i transmitują światło o kącie 360 stopni.
Prowadzisz swój biznes? Przekonaj się w jaki sposób oświetlenie LED dla przemysłu jest w stanie zmniejszyć wydatki związane z oświetleniem pomieszczeń
Tagi: