Wszystkie osoby, które kiedykolwiek pobrudził się przy pracy, wie, że trzeba się przebrać. Ale czasem nie wystarczy jedynie ubranie jakiejkolwiek koszulki i starych spodni. Zdarza się tak, że musimy mieć odzież bhp, czyli takie ubranie, które ochroni nas przed żrącymi substancjami, z jakimi pracujemy w ciągu naszej zmiany. Odzież ochronna to nie jedynie fartuchy, ale też czepki, rękawice o różnej grubości, a czasem nawet i bielizna ochronna. Na szkoleniu BHP dowiemy się, jakie ubrania obowiązują na naszym stanowisku pracy.

klucze
Zazwyczaj dostaniemy dwa zestawy ubrań roboczych. Zależnie od tego, gdzie otrzymaliśmy wakat będziemy musieli zanosić je do robotniczej pralni albo brać do domu i tam czyścić.

Jeśli zafrapował Cię ten artykuł, śmiało zobacz ciekawe uwagi ze strony (http://www.hmlnosewicz.pl/oferta/urzadzenia-cisnieniowe/) prezentowanej kwestii – one także okażą się dla Ciebie wartościowe.

Odzież bhp jest świetnym sposobem na ochronę swojej skóry, a bywa, że i życia. Osoby pracujące ze żrącymi substancjami powinny pamiętać, że bez ochronnej odzieży nie powinni zaczynać pracy. Podobnie jak osoby pracujące w pomieszczeniach, gdzie jest bardzo wysoka temperatura. Polecamy

Coś dla pana który jest zapalonym majsterkowiczem

We wszystkich domach musi być komplet kluczy płaskich. Nieważne, czy w danym miejscu żyje przedstawicielka płci pięknej czy mężczyzna, klucze płaskie po prostu są bardzo przydatnym zestawem. Oczywiście nie każdy klucz zawsze będzie potrzebny, czasem okaże się, że najczęściej wykorzystywane będą dwa/trzy klucze, ale w awaryjnych sytuacjach pozostałe numery też się przydadzą. Gdy już mamy cały zestaw pamiętajmy, o tym by odkładać klucze na miejsce, by się nie pogubiły i pamiętać, kto je od nas pożycza. Czytaj też

Inaczej zamiast kompletu kluczy od 6 do 32 mmm zostaną nam dwa lub trzy klucze, które bardzo rzadko są nam potrzebne. Jeśli np. wiemy, że nasz kolega nie posiada zestawu kluczy płaskich, to zamiast kupowania mu kolejnych zbędnych upominków, dobrze wybrać jakieś klucze, które będą pokryte niklem, który chroni je przed szybkim zniszczeniem. Taki pożyteczny prezent na pewno będzie świetnym pomysłem. Oczywiście można również zamiast kluczy płaskich, wybrać śrubokręty lub producent granulatorów piłę, jeżeli nasz znajomy uwielbia jakieś małe prace w domu i lubi wszystko naprawiać to każdy z tego typu gadżetów będzie dla niego super sprawą.
Czytaj dalej
Ubrania które chronią i są potrzebne do pracy wielu ludzi
Tagi: