Garaże blaszane spotkały się z dużym powodzeniem na rynku. Nadzwyczaj popularne stały się „blaszaki” zaadaptowane na potrzeby pomieszczenia gospodarczego. Garaż blaszany z dodatkowymi drzwiami i oknami, jest w stanie zapewnić odpowiednią ilość oświetlenia dziennego wewnątrz, a jednocześnie ułatwia codzienne funkcjonowanie w nim.

Pracownik

Autor: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Źródło: http://www.flickr.com

Dopasowane wymiarami półki czy szafki pozwalają na segregację i ład gromadzonych przedmiotów, gwarantując porządek oraz bezproblemowe wyszukanie narzędzi. Jesteśmy w stanie w nim magazynować właściwie wszystko, także w zimie. To doskonały pomysł na zabezpieczenie narzędzi ogrodniczych czy mniejszych maszyn rolniczych stosowanych w gospodarstwie.

Jeśli szukamy specjalisty, który mógłby wytworzyć nasz produkt, powinniśmy zdecydować się na skorzystanie z usług profesjonalnych przedsiębiorstw, oferujących swym klientom nowoczesne technologie w zakresie obróbki blach. Najczęściej stosowaną metodą precyzyjnego cięcia blach oraz profili jest cięcie laserowe. Pozwala na bardzo dokładne cięcie blach które są wykorzystywane w branży konstrukcji stalowych oraz innych gałęzi przemysłu. Wycinanie (zobacz ciecie wodą) z blachy laserem umożliwia wyprodukowanie elementów, które bez uzupełniającej obróbki nadają się do dalszej przeróbki. Dla zainteresowanych: klik.

W dzisiejszych czasach technologia cięcia laserowego jest niezastąpiona pod względem szybkości oraz wydajności. Biorąc pod uwagę współczynnik ceny oraz jakości usługi, ciecie laserowe pozostaje konkurencyjne w porównaniu do innych metod cięcia blach, przykładowo: cięcie (inne wątki tutaj) wodą czy cięcie gazowe. Mimo, że jest to metoda stosunkowo nowa, spotkała się z wielkim zainteresowaniem z racji swej precyzji oraz wysokich prędkości cięcia.

cięcie stali

Autor: Carl Wycoff
Źródło: http://www.flickr.com

Usługa cięcia laserowego nie oznacza wielkiego wydatku zatem zapewne zmieścimy się w kwocie jaką chcemy na inwestycję poświęcić. Niedrogie ”blaszaki” są dobrą alternatywą dla garaży murowanych. Jeśli aura pokrzyżuje nam majsterkowanie na świeżym powietrzu, taki garaż zagwarantuje schronienie przed deszczem czy wiatrem. Stworzony według indywidualnych potrzeb zmieści wszystkie narzędzia konieczne do majsterkowania.

Najnowsze techniki obróbki blach
Tagi: