Sklep online oferuje torby medyczne w konkurencyjnych cenach. Przechowywanie i transport wybranych leków wymaga usytuowania ich w wygodnej torbie medycznej. Dzięki temu można zatroszczyć się o porządek, ochronę posiadanych farmaceutyków, ich trwałość i dostęp do zawartości torby zawsze, gdy zaistnieje taka potrzeba. Wykonanie toreb medycznych z solidnych, odpornych na wpływ czynników atmosferycznych materiałów, ma bezpośredni wpływ na wygodę ich stosowania.

Torby medyczne
Oznaczenie toreb poprzez symbole medyczne, pozwala na ich szybką i łatwą identyfikację, w momencie gdy zachodzi taka potrzeba. Torby medyczne wykonane zostały zgodnie z zaleceniami koordynatora PSP do spraw ratownictwa medycznego. Materiał RIP-STOP jest bardzo wysoko odporny na rozerwania. Komora główna torby ma 3 regulowane przegródki. W komorze głównej torby umieszczono też uchwyty na butlę tlenową. W kieszeni górnej zostało specjalnie zaprojektowane miejsce na zestaw opatrunków.

W kieszeniach bocznych znajduje się miejsce na drobny sprzętoraz uchwyt z miejscem na kołnierz ortopedyczny.Torby medyczne (http://atomrtg.pl/) mają solidne suwaki 15 mm, które zapewniają pewne otwieranie kieszeni torby. Torby medyczne – – wyposażone są w uchwyty do trzymania w ręce, na ramieniu oraz szelki do zakładania na plecy. Torby medyczne oznaczone są krzyżem św. Andrzeja jak i taśmą odblaskową, użyteczną do poprawy widoczności ratownika, pracującego na nocą zmianę. Torba jest pokryta pianką, co ochrania jej zawartość podczas transportu i w sytuacji upadku torby na ziemię. Torby medyczne otwiera się w całości – co pozwala na łatwy i szybki dostęp do wnętrza torby.

Podsumowując – torby medyczne to bardzo funkcjonalne torby, posiadające komorę w kształcie ,,U”, która zapewnia łatwy dostęp do produktów znajdujących się w jej wnętrzu. W głównej przegrodzie jest do dyspozycji pięć kieszonek, zamykanych na gumkę. Na klapie znajdują się 2 kieszenie z siatki, zamykane na suwak. Oprócz tego torby medyczne posiadają dwie boczne kieszenie, w których znajdują się przegródki segregacyjne, także zamykane na suwak. Opiankowana kieszeń na przedzie torby jest zadedykowana dla ruchomego ampularium.Torby medyczne mają z tyłu specjalną kieszeń przeznaczoną na dokumenty, również zapinaną na suwak.

Pas nośny można odpiąć, jest regulowany, z wygodnym antypoślizgowym naramiennikiem. Uchwyty z taśmy zapięte są rączką. Dno torby jest usztywniane oraz zabezpieczone stopkami z gumy. Użyte materiały gwarantują niespotykaną odporność na przetarcia oraz rozerwania. Środek torby wykonane jest z prosto zmywalnego Nylonu 210D. Torby medyczne dostępne są w 4 kolorach: czerwonym, granatowy, czarny oraz żółtym.

Torby medyczne w sklepie internetowym.
Tagi: