W dzisiejszych czasach rynek pracy nie daje zbyt wielkich szans na znalezienie atrakcyjnej pracy, czy na rozwój osobisty. Sporo osób bez skutku szuka zatrudnienia, a ci, którzy mają pracę, zwykle nie są nią usatysfakcjonowani.

Jeszcze parę lat temu praca w korporacji oznaczała bezosobowość, brak poszanowania do

ochroniarz

Autor: KSAF AGH Krakowska Studencka Agencja Fotograficzna AGH
Źródło: http://www.flickr.com

podwładnego i wiele pracy za nieadekwatne wynagrodzenie. Czy w tej kwestii coś uległo zmianie?

Aktualnie wielkie firmy o silnej pozycji na rynku stanowią głównych zatrudniających. Firma Solid Security, lider w branży ochrony, stanowi tutaj świetny przykład dobrego pracodawcy, u którego warto postarać o etat. Firma działa na polskim rynku przeszło 20 lat i aktualnie jest jednym z głównych pracodawców w kraju. Myli się ten, kto myśli, że praca w Solid Security (aktualne nowości) to wyłącznie praca dla ochroniarzy. Firma ma bardzo rozbudowane struktury wewnętrzne, zatrudnia specjalistów handlowych, pracowników administracyjnych, a w kwestii ochrony także nie ogranicza się do jednego typu stanowiska. Decydując się na współpracę z dużą, znaną w całym kraju firmą, otrzymujemy wiele korzyści, wśród których obowiązkowo należy wymienić szanse na rozwój osobisty, możliwość systematycznego podnoszenia kwalifikacji oraz jasno wyznaczoną ścieżkę kariery zawodowej, umożliwiającą awanse.

Praca w Solid Security to odpowiednie rozwiązanie zarówno dla osób, które szukają pierwszej pracy i zamierzają zyskać doświadczenie zawodowe, jak i dla osób z bogatym doświadczeniem, które mają ambicje w dalszym ciągu się rozwijać, zajmując coraz to bardziej odpowiedzialne stanowiska. W związku z tym, że firma posiada duże uznanie na krajowym rynku, a wewnętrzny proces rekrutacji pozwala zatrudnić wyłącznie najlepszych pracowników, posiadanie w CV takiego przedsiębiorstwa w dużym stopniu podwyższa wartość rynkową pracownika. Opłaca się zatem już w czasie nauki pomyśleć o swojej przyszłości i zgłosić się do programu praktyk.

pracownik

Autor: Benjamin Linh VU
Źródło: http://www.flickr.com
We współczesnych dużych przedsiębiorstwach pracownik wcale nie jest traktowany bezosobowo, liczne szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne powodują, że pracownicy (Poszukujesz pracy? Zobacz oferty: pracownik produkcji kielce work serwice) firmy dobrze się znają – to ważne, bo żeby całe przedsiębiorstwo prężnie działało, konieczna jest dobra kooperacja poszczególnych jego oddziałów.
Jakie korzyści niesie z sobą praca w dużej firmie?
Tagi: