Nie tylko panie doceniają porządną bieliznę. Także panowie chcą czuć się komfortowo, toteż powinni wiedzieć, jak wybrać tą odpowiednią, która spełni ich wymagania.

www.jagna.pl

Autor: Volkan_83
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami dobrze jest wziąć to w swoje, kobiece ręce, w innym razie może się okazać, iż nasz kochany chodzi w znoszonych, a nawet i dziurawych slipkach, a to ani trochę nie wygląda korzystnie.

Po pierwsze, bielizna męska musi być zrobiona z dobrego jakościowo materiału . Ten gorszy nie tylko szybciej zszarzeje i rozciągnie się, lecz również może wywoływać wysypki albo odparzenia na delikatnych częściach ciała. Na bieliźnie nie można oszczędzać, gdyż leży najbliżej ciała, dlatego może szybko dawać uczucie dyskomfortu. Idealne będą delikatne materiały, przyjemne w dotyku. Z wygodą wiąże się też ciekawy wzór. O ile jedni lubią zwyczajne slipy, inni mogą wyobrazić sobie chodzenia w czymś innym aniżeli w bokserkach. Warto jest jednak od czasu do czasu założyć inny fason, a może wówczas mężczyzna przekona się, iż także na niego warto zwrócić uwagę podczas kolejnych zakupów.

Poza tym nie każdy krój jest odpowiedni na każdą okoliczność – luźne bokserki z pewnością nie będą stosowne do garnituru, gdyż mogą się zawijać i odróżniać na tle cieńszych, garniturowych spodni. Jeśli lubimy bokserki, należy założyć te pasujące do sylwetki, jakie w ogóle nie mają wpływu na wygląd wybranych spodni. Do tego bokserki idealnie nadają się do spania, co wielu panów praktykuje.

Drugim typem bielizny są wspomniane slipy, ale by dobrze wyglądały wymagają wręcz perfekcyjnej sylwetki.

Jeżeli czytasz przedstawiany tekst to znaczy, że wątek Cię niesamowicie zafascynował – kliknij odnośnik do strony kubki z nadrukiem, a znajdziesz nie mniej atrakcyjne informacje.

Facet z brzuszkiem chcący ukryć swoje zaokrąglenia powinien raczej pomyśleć nad inną bielizną, w tym nad mini bokserkami, jeśli w normalnych bokserkach nie pasuje mu długość nogawki.

Można także zaszaleć z kolorem i zastąpić czymś nudne szarości bądź biel. Bielizny nie widać, dlatego również wielobarwne bokserki nadadzą się pod garnitur. Dobrze jest kupować dobrej jakości odzież – także bieliznę, dzięki temu nie tylko będziemy się wygodnie czuć. Wytrzyma ona zdecydowanie dłużej i nie będziemy się złościć, że po kilku praniach majtki z pewnością będą nadawać się do kosza. Odpowiednie wybory zawsze są opłacalne, a znając opisane wskazówki możemy swobodnie pójść na zakupy.
W jaki sposób kupić właściwą bieliznę dla mężczyzn?
Tagi: